Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Barnuka által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Barnuka
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
Topik: Bánkút
2013.01.21. 11:23
Sziasztok!

Nem tudom, ki hogy van az új pontozási rendszerrel, de nekem nagyon összevisszának tűnik! Azt mondta a jegykezelő, hogy egy bérlettel 4-et lehet csúszni. Ez eddig oké is. Csakhogy egyszer nyolc egységet, egyszer hetet lyukasztott. Most akkor hogy is van ez???
Tavaly pont jól kiadta az öt csúszást és nem volt semmi probléma.
Vagy a bérlet árát kellene mondjuk 1200Ft-ra emelni, és maradna az öt csúszás, vagy a bérleteket másképp kialakítani!
Ez csak egy észrevétel, lehet másokat nem zavar, de szerintem nem vagyok egyedül a problémával!

Remélem, a pályát nem nagyon teszi tönkre a mai felmelegedés, illetve az eső! Holnapra már hidegebbet és havazást jósolnak!
Reméljük, bejön!!!

Üdv: Barnuka
Barnuka
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2011.02.25. 10:33
Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, valóban jó kis pálya! Barátságosak, segítőkészek az emberek, nagyon családias a hangulat! Mi két hete voltunk itt, és itt próbáltuk először a felvonózást, több-kevesebb sikerrel. A páromnak nem igazán akart sikerülni, így csak miatta leállították a felvonót, hogy próbálkozzon! Még egyszer nagyon köszönjük a segítséget! Valószínű, a hétvégén is ellátogatunk, mivel a közvetlen közelünkben nincs behavazott sípálya! Remélem, sokan lesznek, és zárásig élvezhetjük a csúszást!

Üdv: Barnuka
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.