Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Brando által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brando
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2014.12.25. 13:28
Hello

Akit érdekel. A tény: Január 24.-én indulok Szombathelyről autóval Altenmarkt-ba.
Ha érdekel valakit - az elképesztő síterep Flachau, Zauchensee, Altenmarkt. Schladming 15km-re. Tiszta, olcsó szállás, síbusz a ház elől indul. Reggeli nincs. Vannak Appartmanok is!Érdeklődni, foglalni a :
haus.saegemuehle@sbg.at mail címen lehet. Van honlapjuk is. Maximum 2 embert el tudok vinni. Szép Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok. Üdv.
Brando
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2013.12.06. 13:32
Jobbulást a szervezőnek de én nem azért "csődülök" mert... hanem mert síelni mennék megbízható emberekkel. Van remény érdemi válaszra 2-3 napon belül? Lulunak írtam privátban is. Szép napot.
Brando
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2013.12.05. 02:26
Sziasztok. Engem is érdekelne a dolog. Megtenné valaki, hogy leírja a pontos időpontot és a helyszínt és az árat? Ugyanis én nem otthon élek és a szabi meg a repjegy miatt fontos lenne. Vezetni, főzni és sok "okostanácsot" adni, sztorizni tudok, akit érdekel. Mivel otthon nincs autóm, így csatlakoznék utasnak. Na meg ahogy olvasom, az arányt is javítanám. Mármint a nő-férfit. Annyit kérnék, hogy írjon valaki infókat a napokban. Üdv.
Előzmény: (Traveller 163439)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.