Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szigetvári György által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szigetvári György
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
Topik: Bulgária
2018.02.05. 19:19
Szia !

Bocsánat,de csak most....:-)
A linkek nálam mennek,de mondom:
Most is megyünk, feb.9-17-ig :-) Pénteken indulás !!!:_)
A szállásunk idén a Green Life Ski Hotel & Resort Spa lesz, egyszer már voltunk itt. Ez a központtól feljebb a hegy irányában helyezkedik el egy szálloda komplexumban, a hegyre vezető út mellett. Mint minden hotelnek, nekik is van 2 síbuszuk ami kb. 15 percenként jön megy a kabinos felvonóhoz. Én inkább le szoktam sétálni az útig, aztán az erdei úton át máris a pályán vagyok és lecsúszok... kb.4-5 perc séta, végig lejt. :-)
Itt a linkje a Hotelnek:

https://www.booking.com/hotel/bg/paradiso-verde.hu.html?aid=1301736;label=gog235jc-hotel-XX-bg-paradisoNverde-unspec-hu-com-L%3Ahu-O%3AwindowsS10-B%3Achrome-N%3AXX-S%3Abo-U%3AXX-H%3As;sid=0ed460a34622f1aa8014b56b04740b36;dist=0&sb_price_type=total&type=total&?aid=1301736

Ebben a hotelben 8 éjszaka 2 felnőttnek egy 10 éves gyermekkel, félpanzióval Spa használattal, parkolással mindennel: 750 euro studio-ban, ami nagyobb, mint a szoba. Szobában 670 euro lett volna, ha jól emlékszem.Ez ugye főszezoni ár! :-) Itt a foglalás:
Dear Mr. Szigetvai,

We confirm your reservation for studio for 2 adults and 1 child for the period 09.02 – 17.02.2018 8 nights with included breakfast and dinner, using of SPA center,

Total amount: 751 euro, res. No 33551 in the price is included 20 % off for early booking.

For guarantee of the reservation we require 30% deposit payment. Please find attached our bank account, as well as an Authorization form for payment by credit card. If you prefer to pay by credit card, please fill in and sign the Authorization form and send it back to us until 5 business days.

If you have any other questions or comments, please just let us know!

Kind regards,

A felnőtt egész napos bérlet 58 BGN ez kb. 30 euro. A gyerek 20-nál picivel több. Arra már nem emlékszem pontosan.
A pályarendszer elég nagy és szépen karbantartott osztrák minőségű, szép éttermekkel, mosdókkal stb.
A pályán az élet nem olcsó, 10-20%-kal olcsóbb, mint Ausztria,de már így sem olcsó... Ha a pálya aljáig lecsúszunk egy gyros-ért ott már filléres és finom ! :-)
Az alkalmazottak angolul jól kommunikálnak, de nem mindig kedvesek... Horvátország bizonyos területeihez tudnám hasonlítani.
Nekem 880 km az út kb.9 óra nyugodt tempóban.(+1 óra az óraállítás, ezért 10-zel kell számolni az érkezést) Szinte végig autópálya.A költséget könnyen ki tudod számítani nem tudom mivel mentek, én ugye szgk.

Remélem tudtam picit segíteni, ha nem kérdezz, megpróbálok rá válaszolni !
Illetve itt a sícentrum saját lapja, sok hasznos info van itt is, illetve létezik telefonra app is.
https://www.banskoski.com/en

Üdv !
Előzmény: (robi 198715)
Szigetvári György
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
Topik: Bulgária
2018.01.19. 21:05
Ha ajánlhatom, akkor ezt is ajánlanám:
https://banskoblog.com/
Illetve a Youtube oldalát,Lance Nelson naponta rak fel friss híreket helyzetjelentéseket élőben a pályákról.
https://www.youtube.com/user/BanskoBlog

Minden évben eltöltünk itt egy hetet februárban, jó kis pálya ! :-)
Szigetvári György
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2018.01.19. 20:52
Szia !

Utakkal nincs gond, de Samac felé sokkal gyorsabb a határ. A sebességet tartsátok be, sok a rendőr.Pályadijak kb.8 euro kifelé és ugyanennyi vissza. :-)Személyivel tudtok menni végig. FONTOS !!!! Az autónak legyen biztosítási zöldkártyája !!!! Szinte mindig elkérik a határon is !!!
Én nem szoktam BAM-ot vagy ahogy kint is írják KM-et váltani itthon, az eurót majdnem 2:1-ben váltják nagyjából 1,955,de euróval is fizethetsz, elosztod kettővel meg egy kicsi. :-) pl. 20 KM a számlád az 11-12 euró borravalóval.:-)
Előzmény: (voncso 198458)
Szigetvári György
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2018.01.19. 20:42
Szia Remko!
Én járok le boardozni kb.5ször voltam már. Jó kis terep. A szilvesztert is itt töltöttem. Most is van hó bőven minden pályán.Péntektől -vasárnapig FIS Cupa lesz, előfordulhat,hogy zárnak ki pályát, (általában a Praca-t),de nem fog hiányozni az első nap...:-) Szép sí idő várható! Lent leszek két barátommal vasárnaptól-szerdáig, most kivételesen a Bistricában szállunk meg. Ha van kérdésed és tudok segíteni, szívesen !
Üdv és jó csúszást ! :-)
Előzmény: (remko 198435)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.