Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

millilu által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
millilu
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.02.11. 22:58
Mi holnap reggel megyünk egy hétvégére. Megérdeklődöm a síoktatást és jelentkezem a hírrel.
Üdv.
millilu
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.02.08. 13:30
Köszönöm a gyors választ. Így oldjuk meg.:)
Előzmény: (editke 83699)
millilu
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.02.08. 00:29
Hali!
Örülök a jó hírnek :) mi most hétvégén megyünk Mariborba. Várjuk nagyon, még nem jártunk itt. A Habakukban leszünk, kicsit dagonyázni is tudunk.:)
Egy kérdésem lenne, hogy a bérlethez tényleg kell igazolványkép, azt a helyszínen nem tudjuk elintézni?
Előre is köszi, ha válaszoltok!
Előzmény: (czingar 83501)
millilu
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.02.02. 00:11
Kezdőknek, akik oktatóval tanulnának a sisopron.hu -t ajánlom. Nagyon korrekt, megbízható és természetesen szakmailag jól képzett csapat. Ellenben egy másik a Semmeringen működő szintén magyar síiskolával, melyet nem nevesítenék, na ők jól cserbenhagytak minket. Jó előre lefixáltuk az időpontot, pontos helyet. Eltéveszteni nem lehetett, meg ugye van mobil. Még aznap is kétszer beszéltünk, de nem jöttek a megbeszélt időpontra, fél órás várakozás után tízpercenként telefonáltam, no válasz, még sms-t is küldtem. Még annyi sem történt, hogy kitaláltak volna valamit, amivel kimentik magukat. Nos, szóval jól ott lettünk hagyva, ezt a sísulit mindenki nagy ívben kerülje, állítólag sokan pórul jártak velük és az oktatóik nem vizsgázott oktatók, nem is működhetnének hivatalosan, szóval egy link csapat...Ám rátaláltunk a sisopron.hu-ra, ők profik, és találtak megoldást azonnal a számunkra, szuper szervezéssel. Ezúton is nagyon szépen köszönöm nekik!
millilu
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.02.01. 23:58
Szia!
Hétvégén voltunk. Nem voltak túl sokan, sehol sem volt nagy tömeg, jók voltak a pályák is. Sajnáltuk, hogy el kell jönnünk. A héten síszünet miatt szerintem sokan lesznek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.