Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

teller által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
teller
5 élménybeszámolót írt
5
2 éve tag
2021.12.20. 18:21
Dec 19-en jottunk sielni Kreischbergre. A hatarnál nem volt bonyolítás. Ha zold a gruner pass akkor mehetsz. Pcr fel sem merult. Gyerekekre mutogattam hatul, hogy 12 ev alattiak. Bologatott, hogy menjek.

A siberlet kasszanal eleg volt a telon megmutatni a gruner pass-t. Megneztek, hogy az utolso hanyadik dozis, illetve, hogy az utolso nyugati vakcina. (Nekem 2 sp + 1 janssen, parom csak gyogyultsagi) Az, hogy elotte orosz vagy kinai volt fel sem merult. Pcr fel sem merult. Huttekben semmit nem kerdeztek, csak hogy kerek-e zsemlet a gulyasleveshez.

Mivel minket ezzel a pcr dologgal jol befosattak, szombaton leteszteltettem az egesz csaladot, (2 felnott, 2 gyerek). Termeszetesen tok feleslegesen.
teller
5 élménybeszámolót írt
5
2 éve tag
2021.12.12. 06:00
Szia @ErrolPollock! Amikor azt írod, hogy a pénztárnál kérték, akkor a Grüner pass-ra, vagy a 3. előtti antitest vizsgálatra hivatkoztál? Nagyon köszi!
teller
5 élménybeszámolót írt
5
2 éve tag
2021.12.08. 17:03
👍 nagyon köszi!
teller
5 élménybeszámolót írt
5
2 éve tag
2021.12.05. 21:10
Sziasztok!

Ha valakinek lesz VALÓS tapasztalata határátlépésben és síbérlet vásárlásban 2 sputnik + 1 Janssen variációra, kérem írja meg. (Van gruner passom, a telón zöld. Az érdekelne, hogy ez így elég, vagy tényleg kérnek a 3. nyugati oltás előtti ellenanyag tesztet, illetve problémáznak-e a Janssenen Sputnikra, hiszen az sajna nem mRNS típus?)

Nagyon köszönöm!
teller
5 élménybeszámolót írt
5
2 éve tag
2021.12.05. 21:09
Sziasztok!

Ha valakinek lesz VALÓS tapasztalata határátlépésben és síbérlet vásárlásban 2 sputnik + 1 Janssen variációra, kérem írja meg. (Van gruner passom, a telón zöld. Az érdekelne, hogy ez így elég, vagy tényleg kérnek a 3. nyugati oltás előtti ellenanyag tesztet, illetve problémáznak-e a Janssenen Sputnikra, hiszen az sajna nem mRNS típus?)

Nagyon köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.