Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

bellail által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
bellail
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.01.29. 20:44
Sziasztok !

Most jöttem meg Mariborból és SZÖRNYŰ volt ! Személy szerint senkinek nem ajánlom amíg nem esik 15 - 20 centi friss hó!

Szétcsúszkált jeges pályák kevés (mű)hóval !
bellail
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.10.21. 20:20
Tisztelt Bélapó !

Korrekt és pontos ! De az elv ua.!
Előzmény: (Bélapó 71895)
bellail
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.10.21. 10:42
Hi !

Szerintem ha találsz megfelelő állapotú használtat akkor nyugodtan megveheted. Nálam a hátsó feszítő részen látszik némi kopás ( jelentéktelen ), egyébként semmi.
De bármit vásárolsz mindenképp fontos hogy SZAKEMBER segítségét kérd !!! Voltam pár helyen ahol nem tudtak megkülömböztetni egymástól két deszkát, a kötéseknél pedig teljes homály és káosz ...
Előzmény: (Rajah975 71873)
bellail
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.10.21. 10:28
Hello !

Az utolsó szezonnt már végigcsúsztam flow kötéssel és "átlagos " bakancsal minden gond nélkül. Szerintem nem kell semmi különleges.
A kötést ( APO ) egyébként szokni kell, de én csak ajánlani tudom !
Előzmény: (Rajah975 71812)
bellail
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.10.20. 10:56
Hello !

Pár gondolat kezdőknek saját tapasztalatok alapján !

Felszerelés vásárlása ( bérlése ) CSAK HOZZÁÉRTŐ segítséggel !! Nagyon fontos ! Sok sportszert árusító áruházban fogalmuk sincs arról, hogy mire és milyen felszerelésre van szüksége a vásárlónak. gyorsan vegyél valamit, aztán viszlát... Tisztelet a kevés kivételnek !
Jó felszereléssel és pici segítséggel 1-2 nap alatt elsajátíthatók az alapok. Utána pedig sok sok csúszás és gyakorlás ..... gogogogo.....

Ha valakit érdekel tudok nagyon jó üzletet, ahol vásárolni, bérelni is lehet. ÉRTENEK HOZZÁ, segítenek és nem szórnak ki 5 perc alatt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.