Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

huszaragica által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
huszaragica
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2011.01.06. 21:42
December 27-e óta itt oktatok.
Sajnos, azóta nem igen esett hó...csak néhány cm elvétve.
A pályák, főként a meredekebb részek (Kornock, FIS pálya, Weitentalabfahrt), eléggé jegesek. Az idő szép, most nincs olyan óriási szél, és sokat süt a nap!:) :)...és eddig borzasztóan hideg sem volt...
Jó lenne ha esténként esne a hó...nappal meg sütne a nap!!

Azt mondhatom, hogy talán a mai osztrák szünet miatt, a legtöbb ember ma volt a pályán, de délután már nem kellett várni...

Remélem, hogy kielégitő választ nyújtottam!!!:)
huszaragica
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2010.12.03. 01:23
Kedves ke.da!

Kezdő sízőnek ajánlanám a jó hosszú kék Marchenwaldabfahrt-ot, valamint a Kornocknak is jó szakszai vannak!
Ha nagyon kezdő, akkor természetesen az Übungswiesen vagy a Wildkopf lift környékét!

Ági

Szöllős családnak üzenem, hogy erőteljesen irígykedem, hogy naphosszat a harmadik otthonom területén síelnek...;):).. merthogy jóformán 4 telet Turrachon oktattam.. és, ha minden jól megy idén is arra veszem az irányt...:) :) !Koordinációs edzés a tó jegén????;) ;)
huszaragica
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2008.10.05. 12:38
Turrachon oktatok, de én ezt Almhüttendorfnak ismerem. És ha ez az Almhüttendorf-féle szállás, akkor csak jót mondhatok. Igaz, én nem szálltam még ott, de a tanítványaim egytől egyig dicsérték.Belülről már megtekintettem többet is. Van kb. 2-3 fürdőszoba minden apartmanban, belülről fából van minden. Egy nagy nappali- szerűség is tartozik minden appartmanhoz (legalábbis , amiben én voltam).
Pályaszállás-féle, ami azt jelenti, hogy pár száz métert kell gyalogolni a legközelebbi felvonóig, ami nem a kezdő pályához vezet!
Ha kezdőkkel vagytok, akkor kb. 1 km-t kell felfelé a liftekig vezetni autóval, mert nem ajánlatos onnan velük elindulni.
Akik kék pályán már tudnak síelni, azok könnyedén le tudnak csúszni az ülő felvonóhoz.
Egyéb kérdésben is szívesen segítek!
Most esett Turrachon 40 cm hó...szóval hó az biztos, hogy lesz!!!:) :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.