Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

nikitä által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
nikitä
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.11. 22:57
próbálkozgatok a képekkel, remélem sikerül
antikicsi.jpg
nemtomkikicsi.jpg
zocsikicsi.jpg
jump.jpg
eses.jpg
franciaateton.jpg
hegytelevel.jpg
hegycsucs.jpg
ho.jpg
franciasrac.jpg
nikitä
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.11. 20:43
Így már más. Én rá akartam gyújtani a Crocodile előtt, mire halálsápadt arcok közölték, hogy tegnap 1600 ojróra büntették meg emiatt a magyarokat. :) De hát ja. Elég sok ilyen legenda keringett. Kár, h nem mind volt kamu. :)
havazaskicsi.jpg
nikitä
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.11. 01:22
Egyébként ilyen 1000 meg 1600 eurós urban legendák keringtek végig a táborban. De akkor csak pletyka volt ezek szerint.
bencuakicsi.jpg
nikitä
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.11. 01:13
Lehet tudni a többi busz mikorra ért haza?
nikitä
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.11. 01:04
Na jó estéket!

Elég klassz látni, hogy mennyien aggódtak értünk (az én őseim speciel halál nyugodtak voltak). Mi csináltunk körülbelül háromezer képet, de mivel hajnal egyre vergődtünk ágyba, még nem jutottam el odáig, hogy leszedjem őket a gépről, de van pár értékelhető műalkotás :)

Az időjárás nyilván jobb volt tavaly, de idén meg az volt nyerő, hogy ennyi magyar volt. (Ha tavaly is ennyi volt, akkor hülye vagyok, és nem vettem észre :D) Na mindegy, szóval a szervezőknek türelemből jeles, a mi sofőrjeinknek a buszunk számához méltóan mindenből 1-es. :D Amúgy az egész cirkuszban csak az volt idegesítő, hogy szombat reggel óta vigyázzban vártuk, hogy mi van, kész szendvicsekkel meg minden, de amúgy szerintem simán jó volt ez a plusz két nap kitérő. Leszámítva a vége felé normális sok rinyát, és hisztit, hogy mért nem mondanak már a szervezők semmit és blabla. Nyilván, mert nem tudnak. Na mindegy, én nem ítélkezek, én idén is baromi jól éreztem magam, jönnék ide jövőre is, de félek le fognak szavazni :D:D
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.