Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

tfoldi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
tfoldi
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
Topik: Mariazell
2010.03.07. 16:18
Tegnap kiugrottunk egy napra, tényleg nagyon jó hoviszonyok voltak, egész nap esett nagy pelyhekben.

Mivel most voltam először, pár mondatban összefoglalva, mit találtunk. St Sebastiannal álltunk meg, szepen karban tartott pálya fogadott minket, egyetlen felvonónál sem állt a sor, sőt, inkább kihalt volt a pálya (ami inkább előny, mint hátrány). Az 5-ös és 6-os "lejtők" kivételével mindenhol lehetett boardozni (ez a kettő azonban se nem lejtett, se nem voltak széles). Bárhol jöttünk le, 1-2 emberen kivül nem találkoztunk senkivel.

Igazából a kettes és nyolcas pálya volt a legbarátságosabb, esetleg a négyes. Ezeket azonban elég könnyen meg lehet unni, szóval inkább 1-2 napos, hétvégés kiruccanáshoz ideális a terep, arra viszont merem ajánlani bárkinek (főleg a kezdőbbeknek).

A pályabérlet is olcsónak mondható a többihez képest. Egyedül a bérlés volt kicsit borsos, mivel otthon hagytam a bakancsomat, ezért egy napra 8 euróért tudtam bérelni egy párat.

Valamint a legfontosabb: a hütték is rendben voltak, a forralt borral sem volt gond
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.