Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bojler által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bojler
2 élménybeszámolót írt
2
10 éve tag
2014.01.19. 09:58
Hatalmas csalódás!
Undorító, gyomorforgató, pénzéhes társaság. Ekkorát még soha nem csalódtam
Austriában és elsősorban a Semmering-i régióban. 50%-os pálya használhatóság mellett egyetlen euro-t sem engedtek a borsos közel 40€-s pályadíj-ból. Ami viszont undorító volt, hogy 7 síelő érkezett egy 1,5 éves csecsemővel, ahol 2 felnőtt mindig a gyerekkel volt. Így 5 bérletet vettünk 685 €- ért, azaz 180.000 Ft-ért 4 napra. Igaz senki nem hívta fel a figyelmet, hogy be van kamerázva a pálya és senki nem szólt, hogy mindenki féltve őrizze a bérletét a másiktól a 2.napon letiltották 2 bérletünket, mert a használhatatlan, jeges, féligüzemelő, emberektől mentes szellempályát a 685€ kifizetésével megloptuk azzal, hogy a 2 bérlettel mindig más 2 személy síelt. Kérdésünkre nevetve közölték, hogy sajnos nem tudnak mit tenni az ügyünkben. Eddig azt gondoltam, hogy Ausztria más mint magyarország, de ilyen embertelen és empátiátlan viselkedéssel a világ semmilyen részén nem találkoztam. Ha tehetem messziről elkerülöm ezentúl az ilyen pénzéhes vállalkozásokat.
Bojler
2 élménybeszámolót írt
2
10 éve tag
2014.01.19. 09:55
Riesige Enttäuschung!
Widerlich, ekelhaft, gierige Unternehmen.Zu diesem Zeitpunkt habe ich noch nie enttäuscht worden und Österreich, war in erster Linie die Region Semmering.Neben einer 50% eingleisig Usability Euro wurde nicht erlaubt, die saftige 40 €-s toll aus zu schließen.Die wiederum war ekelhaft bis 7 Skifahrer erhielt eine 1,5-jährige Kind, in dem zwei Erwachsene waren immer die Kinder.Így 5 bérletet vettünk 685 €- ért, azaz 180.000 Ft-ért 4 napra.Es ist wahr, niemand machte auf die Kamera verwackelt wird die Strecke und niemand sagte, dass jeder eifersüchtig den Pass auf die andere. Am 2. Tag deaktiviert zwei unserer Leasing, wegen der eisigen, semi-Betriebs, nicht-Geist die Menschen im Laufe der Einnahme von 685 € durch bezahlte unbrauchbar, 2 Führen Sie die beiden anderen Personen ging immer Skifahren. Wir fragten lachend erklärte, dass leider nicht in unserem Fall geschehen. Bisher dachte ich, dass andere als Österreich-Ungarn, aber solche unmenschlichen Verhalten nicht in jedem Teil der Welt gesehen.Wo kommen sie künftig zu vermeiden, wie Geld hungrig Standorte.

Danke dir.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.