Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

in it mybe által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
in it mybe
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2022.01.23. 11:02
Pont úgy volt ahogyan írod, 3 húzós ment, egy kilométer pálya.
Azt hiszem ez minden, csak nem korrekt.
in it mybe
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2022.01.22. 16:52
Nem tudja valaki, ha egész hétre megveszem a síbérletet, de van egy nap amikor akkora a szél, hogy nem mennek a felvonók. Ebben az esetben visszaadják az adott napra eső eurót.

Ma például ilyen nap volt.
in it mybe
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2019.01.21. 19:27
Mi már kétszer voltunk itt, nekünk szerencsénk volt mert mindig nagy hó fogadott bennünket. Ezen felbuzdulva nyáron is elmentünk, végigjártuk az összes síelős hegyet. Nagyon tetszett. Mondanom sem kell a nyári rétek virágos zöldjében rá sem ismertünk egy-két pályára. Mivel sípálya ügyileg minden evők vagyunk, feketétől a kékig, nekünk bejött ez a hely.

Amiért hozzászóltam, "Nem rossz a síterep, de egész egyszerűen ilyen távolságban már vannak jobb adottságú pályarendszerek." Melyik síterepekre gondoltál, hátha mi is mennénk máshova..
Előzmény: (harzol 202994)
in it mybe
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2017.11.09. 19:22
Most már 8 éve Forcefield Protector használok. Teljesen megvagyok vele elégedve, kényelmes, szinte észrevétlen hordni. Nagyon jól rásimulva tartja a gerincet. Csak javasolni tudom.
in it mybe
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2014.12.10. 18:35
Minden megoldódott, eset a hó, hideg is lett és a hóágyúk is üzemben vannak. December 12-én nyitnak. A kérdés már csak annyi lenne, hány pályát nyitnak ki. Örülnék 99% -nak :)
in it mybe
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2014.12.04. 10:27
13-án megyünk és látom végre esik a hó. Jó volna, ha most már hideg lenne, mert kevés hó esetén, befújják az olaszok ahogyan szokták. Csak legyen mínusz.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.