Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

BBali által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
BBali
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.21. 18:08
Teljesen tökéletes a válaszod:)

Köszönöm.

Ui.: Ha van képed amit szívesen megosztanál velünk ne habozz:)
Előzmény: (MGMM 81020)
BBali
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.20. 20:35
Szia MGMM,


Ha hoztál kiadványokat akkor engem +1-2 ismerősömet érdekelne pár dolog :) , lehet-e kutyaszánozni:), siklóernyőzni, motorosszánozn( bár gonodlom ez evidens hogy igen :D ) és milyen árakban mozog , mert ugy kellene vinni lovét magunkkal :D, illetve mennyi az időtartama ezeknek , hogy el tudjuk dönteni megéri-e nekünk vagy sem :).

Ha esetleg van freeride térképed(naturella-s) az is jöhet.


Milyen volt az idő kint? Pályák állapota, mindegyiket kezelték vagy volt amit nem :)
Képet tudsz majd felrakni?

Köszike Balázs
Előzmény: (MGMM 80981)
BBali
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.19. 22:14
Én szombaton voltam ott személy szerint semmi bajom nem volt a buckákkal :D én élveztem őket. a hídra rákanyarodva én nem is vettem észre hogy lenne ott valami, ami pedig a 4es alsó részét illeti az ugy volt jo ahogy volt kicsit buckásan.

Igaz én csak 2 napja síelek de élveztem , hogy kicsit lehet pattogni :D
BBali
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.15. 12:21
:) Meglátjuk :)

Amúgy nem tudom , hogy milyen árkategóriában mérik az ilyen "túrákat" :D.
Az tuti , hogy össze nem akarom magam törni :).
A Pendine-ről lefele nem kijelölt pályán lehet jönni(mert én személy szerint erdőzni nem szeretek:D)?
Előzmény: (jóska63 80014)
BBali
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.14. 02:41
Golo

meg tudnád esetleg egy képen mutatni pl a sí térképen hogy melyik részre gondoltál?:) Mi 29-n megyünk de gyűjtöm az infokat, hogy hol lehet jol sielni a hegyen :).
Haverokkal szeretjük a "freeride" terepet de csak mértékkel inkább csak csuszkálni a friss hóban olyan kék piros erősség között :) de ha kicsit nehézebb az sem baj csak ne legyen fekete :D

Ha valaki kint van és olvassa , Esetleg még netalántán a naturelle-s csapattal találkozik pls kérdezze meg , hogy milyen módon lehet elkérni a freeride térképet tőlük mert se email se skype se msn sehogy nem tudom őket elérni.
Előzmény: (golo 79876)
BBali
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.08. 14:55
Jah jah 50-70 Euro közzé teszem én is csak ár/érték arányba érje meg nekem.
Anno Superdev-ben 1 óra volt 90euro de ott követni kellett a vezetőt , az meg nem volt olyan faxa.:/
Engem a kutyaszán(olyan 1,5-3 óra:D ) ami érdekel, meg a siklóernyő:)

Illetve , ha jóban vagy a naturella csapat tagokkal akkor ha talizol 1-2 vel kérdezd meg tőlük pls , hogy miképp lehet velük kapcsolatot teremteni? Egy freeride térkép kellene Puy-ról:)

Köszi.
Előzmény: (baddi 78999)
BBali
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.08. 01:32
baddi,

Köszönöm szépen , :) várom az infokat. még van kb 2,5 hetem ugy hogy nem megyek sehova addig :D:D.Remélem emberi árakban lesz mind a 2.

Előre is köszi az infót, + egy kis helyzet jelentést is küldhetsz a mostani helyzetről:)
Előzmény: (baddi 78807)
BBali
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.06. 21:59
Bélapó:

Akkor valszeg én vagyok félre tájékoztatva.

Köszi a válaszod.
:(
Előzmény: (Bélapó 78756)
BBali
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.06. 18:50
Sziasztok,

Valaki tud segíteni?:)
Próbáltam írni a Naturelle csapatnak ,de elég reménytelen a kapcsolat teremtés velük legalább is emailban vagy msn-n.

Valaki aki kint volt vagy éppen kint van , nem tudja nekem megmondani , hogy a kutyaszánozás vagy a siklóernyőzés mennyibe kerül?:)
Mi majd Jan végén megyünk ki Busszal, még nem voltunk de nagyon dicséritek úgy olvastam:) (Ha volt valaki Superdevoluy-ban írja meg nekem , hogy jobb-e vagy sem :) ).

Köszi Balázs
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.