Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gazvan által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
gazvan
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2013.02.08. 08:53
Drága SIELŐK.HU Moderátora vagy Moderátornéja!
Nagyon kedvesek vagytok, hogy belejavítotok abba amit írtam.
De vagy kitörlitek az egészet, ami ugye cenzúra,vagy haggyátok úgy ahogyan van.
Tehát a szar helyett ne írjatok rosszat, mert az nem ugyan az.:-)

A Síparkos Barátainknak, pedig még egyetlen gondolat.
Az inkriminált videofelvételeteket megnéztem AdopPremier Pro 7. vágószóftveren.
Hatalmas tévedésben vagytok a 3-as pálya ratrakolásával kapcsolatban. A ratrak felment a csákányos felvonó nyomvonalán, majd ment egyet le és fel a hármason. Ennyi. Magyarul szart megdolgozni az egész pályát, miután két nyomvonallal nem lehet lefedni a pályát. Szerintem. De ti tudjátok.Ha gondoljátok lassítsátok ki és meglátjátok ti is.
És mégegyszer. Szeretünk benneteket. Szállást is Szentimrén foglaltuk, tehát megyünk, megyünk, megyünk.
gazvan
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2013.02.07. 20:27
Kedves Síparkosok!
A magyar nyelv azért szép, mert ilyen csodálatosan is mellé lehet beszélnetek.
Szóval nem kell rögtön támadásba lendülni, ledurungolni és kioktatni azokat a Kedves Sielőket, akik a maguk szórakoztatására benneteket választanak. Nem Donovaliba, Nem Zdiarba, Mariacellre, utaztak Budapestről, hanem hozzátok. (Távolságba némi eltéréssel majd hasonlókról van szó)
Ezért utaznak, fizetnek mindenütt és a végén bátorkodnak megjegyezni mit tapasztaltak.
Azt gondolom elhiszitek, hogy láttunk már sípályát, olyat is ami rossz, meg olyat is a művelt és szar valamint szépen megdolgozottat. A tietek 3-as pályája szerdán 1/2 10-kor konkrétan rossz volt.
Szóval még egyszer, lassan tagoltan : szuper volt minden, végig a pirosakon mentem, s ha megnézitek a feketén a nyomot esés nélkül hagytunk ott csikokat, szóval csak megjegyeztük mi volt a helyzet.
Soha többet me sem szólalunk, mert azt megelőzően amikor a hétvégi áramszünetetek előtti szerdán 1/2 12 órakor leálltatok magam gyalog kutyagoltam fel, s a pénztárban lévő hölgy szó szerint kikérte magának, hogy bátorkodtunk megkérdezni az okot. Hasonló módon oktatott mint most ti. Nem hoztam volna szóba, de most adekvát.
Szóval szeretünk benneteket és ne velünk harcoljatok.
G.Béla
gazvan
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2013.02.07. 07:47
Tegnap jártam ott!
Minden szuper.
De, hogy nincsennel gondozva, ratrakolva a pályák már reggel sem, ez nagyon gáz.
5500-ért a piros pályának 1/2 10-kor nem kellene buckásnak lenni! Vagy tévedek.
Kiméljetek meg a magyarázkodástól.
Tényként közöltem a helyzetet.
Szóval: Király volt minden, havazott is, de ami rossz az rossz. :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.