Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Oktatóval vagy anélkül - lássuk, mit mutat a gyakorlat... topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2011.01.31. 15:33
Vannak nagyon jó példák, arra, hogy jó tematikával, viszonylag gyorsan milyen eredményt lehet elérni. Van pár "versenyző" srác, akik elég későn 10 éves koruk környékén álltak lécen először. Kitartóan jártak edzésre, 3 év alatt felzárkóztak a mezőnyhöz. Nem lesznek kimagaslóan jó versenyzők, de serdülőkén már megvan a fizikumuk és nem utolsósorban "agyban" is összeálltak már.
Előzmény: (klaci 107225)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
17 éve tag
2011.01.31. 14:50
Tanulságos topic...
A hogyan kellene - ahogy a vitaindítóban is írtam - nem kérdés.
A hogyan csináljuk, nem lepett meg. Nem hemzsegnek itt az "én oktatóval tanultam" írások. Ami részben baj, részben nem baj.

A véleményem az, hogy bár oktatóval nyilván könnyebb és gyorsabb, de átlagos vagy afölötti mozgáskultúrával és bátorsággal rendelkezők oktató nélkül is képesek egy jó, biztonságos szintre eljutni.
Minél ügyetlenebb valaki, annál inkább rászorul a profi oktatóra, az ügyesek egymástól is képesek "jót s jól" elsajátítani.

Szerintem... jöhet a kövezés... :-)
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.