Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Atomic szakértőktől kérnék segítséget topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2011.02.01. 15:58
Nem tudok jó választ adni, nem ismerem sem a szerviz élezési minőségét, sem az adott léceket. Évjárat, futott km., waxolás stb.
Előzmény: (hunyadee 107081)
hunyadee
117 élménybeszámolót írt
117
15 éve tag
2011.01.30. 20:32
Egy lécről mondanátok véleményt, hogy milyen sízéshez, síelőnek alkalmas inkább? A mostani (nem)tudásomnak és stílusomnak (nem tudok rendesen íveket húzni, de szeretek mindenféle pályán lejönni, kezelt piroson 30-50-el, feketén, buckáson csak kocogósan) egy Blizzard SLR léc felel meg (117/65/100, R=13,5m, 165cm, magnesium sandwich technology), és kipróbáltam egy társam hasonló hosszúságú Atomic GS IQ Race lécét (109/66/93, R=16m,166cm, dual torsion technology), amivel eléggé szenvedtem. Tudom hogy a GS nem arra való, de rövid fordulatokat nehezen lehetett vele venni, az élezése meg olyan volt, hogy amint keményre fagyott sima részhez ért, szinte megakadt rajta, azonnal megfogott ha nem élen mentem, hanem csúsztam-faroltam. A léc hátsó része meg nem nagyon tolerálta/engedte a rövid fordulatokat. Miért ennyire más ennek a két lécnek a dinamikája?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.