Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowbike topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2011.02.07. 23:42
Szia Abatman!
Bocs, hogy csak most reagálok, de nagyon zsúfolt volt az eddigi programom. Voltam az osztrákoknál Gerlizenben és azt kell mondjam, hogy a hóviszonyokat leszámítva fantasztikus volt a túra. Többet mentem a 4 nap alatt, mint addig összesen és ez nem túlzás. A fejlődésem is ezzel volt párhuzamos.
Volt bringa az ottani kölcsönzőben 2 db napi 35 euróért, ami majd a duplája egy teljes sífelszerelés napi díjának. Nem is láttam a 4 napon csak egy alkalommal egy darabot. Az a sárga színű Brenter, ami gumibakokon rugózik. Egy tisztes öregúr lovagolta nagy büszkeséggel. Amikor összefutottunk, majdhogy nem a nyakamba ugrott. Küszködtünk némi nyelvi nehézséggel, mivel német volt, de amikor megértette, hogy az enyém saját gyártmány, nem akarta elhinni.
Voltak olyan pályarészek, ahol közel 100-zal hasítottam, azt az érzést le sem tudom írni. Igaz ez egy 7 km-es jól belátható szakasz volt(Sörapunak üzenem), és nem veszélyeztettem magamon kívül senkit.
Töltök fel egy képet, ami ott készült és ha sikerül, egy videót is.
Sikerült vennem egy széles lécpárt, ami nagyobb hóban lesz tökéletes, legalábbis remélem.
Kérdezted, hogy milyennek találtam az új bringámat. Szerintem kifogástalan, dönthető a végtelenségig, persze nem tükörjégen!
Most már én lennék a legkiváncsibb, hogy milyen különbséget tapasztalnék, ha ráülhetnék egy gyárira.
Ha a régihez akarom viszonyítani, akkor a régi egy kemény rallyautó, az új pedig egy luxus limuzin.
Előzmény: (abatman 101236)
IMG-5065.JPG
IMG-5063.JPG
DSCI7244.JPG
abatman
70 élménybeszámolót írt
70
18 éve tag
2011.01.01. 21:53
Akkor csinálj képet magadról és a síbicikliről, biztos érdekes lesz. Írd le hogyan viselkedik az meg tanulságos lesz. (Bár ha így megy elég ha belinkeled majd, ahol a veled készített riportot találjuk).
Az idei külföldi síbiciklis kalandom előkészületei megkezdődtek, egy újabb külföldi tapasztalatszerzésre indulunk. Remélem a taljánok nem állítanak akadályokat elém és használhatom a síbicajt. - nem úgy mint a franciák ugye!!! -
Előzmény: (snowbiker 100242)
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2010.12.27. 17:43
Elkészült az aluváz, holnap megyek Bánkútra kipróbálni. 2.5 kilóval lett könnyebb. Jelenleg 15kg körüli a súlya, de terveim vannak még 2 kg súlycsökkentésre. Tisztára olyan ez mint az F1.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.