Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gerlitzen Alpe - Karintia topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gyáni Zsanett Bea
15 élménybeszámolót írt
15
13 éve tag
2011.03.14. 07:07
Szívemből beszéltél! :-)
Előzmény: (voda01 115066)
voda01
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2011.03.13. 20:53
Ajánlom akkor a román pályákat. Sok sielőnek Gerlitzen is elérhetetlen. Júniusban még ennyire sem "kedvező" az időjárás síelésre. Tény, vannak jobb területek, de ahogy írtam, sok magyar honfitársunk ennek is örülne. Azért egy ekkora síterületet Magyarországon is sokan el tudnának képzelni. Szerintem korántsem annyira gázos a hely, hogy igy lehúzd, az esetleg ezután oda készülők kedvét szegd...
Előzmény: (ke.da 115046)
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2011.03.13. 13:41
Március 9.-én szerdán jártunk Gerlitzen-en a Karintiai sítúránk keretében, 1 napot töltöttünk itt. Hát be kell valljam nekem nem tetszett annyira.. A pályák már 9-kor nem tűntek túl jónak, már akkor feltűnt hogy sok a jeges rész. Hihetetlen sok ember volt már reggel a pályákon, több Magyarral is találkoztunk. Az se tetszett hogy a pályák nagyon egybefolytak ezáltal sehol se tudott az ember kikerülni a tömegből, már-már kezdett Szlovákiai hangulat uralkodni. Az idő nem volt kedvező, volt hogy +8 is volt. Ettől függetlenül jó adottságú hely sok jó piros pályával én azt mondom 1 napos síelésre jó ez a pálya csak nem ilyen időjárás mellett.
ke.da
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.