Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Haladó edzések Visegrádon Lackóval topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.12.05. 12:59
Mindig csak a bohóckodás, a kutyafáját! ;-)

(Egyébként egyáltalán nem volt könnyű a strong base -azaz a Level- anyagát úgy megcsinálni, ahogy azt kell(ett volna).)
Előzmény: (AAron 145117)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.12.05. 12:42
A kezdő tanfolyam érdekelne, esetleg egy not too strong base nem indul ?
Előzmény: (Lackó 145116)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.12.05. 12:40
Sziasztok!

Talán a korábbiaknál még nagyobb lendülettel, kedvvel, "továbbképezve" és reményekkel telve várom már a szezonkezdést, többek között a visegrádi foglalkozásokat is!
(Magyarul piszkosul ki vagyok éhezve a sízésre és a tanításra. :-))

A tél megérkezni látszik, talán Visegrádon is hamarosan csúszni lehet, a hegy mindenesetre színre már pofásan néz ki.

Ahogy ezzel korábban is már fenyegetőztem, abban a szent pillanatban, amint használható lesz a pálya, kezdjük is a dolgunkat!
Elsősorban nagyon szeretném folytatni a haladókkal azt a munkát, amit tavasszal abbahagytunk (pont kezdett beérni a gyümölcs, le is kellene szüretelni), másrészt -mivel többen megkerestek ilyen kérdéssel- tervem szerint indul egy középhaladó tanfolyam is.

Mivel nem tartom kizártnak, hogy igen hamar, talán már karácsony előtt beindul a szezon Visegrádon is, ezért szeretnék kérni egy jelzést azoktól, akik folytatnák a haladó kurzust, és persze azoktól is, akik új résztvevőként becsatlakoznának ebbe, vagy az újonnan induló középhaladó tanfolyamba.

(Kezdő tanfolyamon is gondolkodom, csak nem tudom, hogy idővel bírnám-e, mindenesetre aki ilyenen töri a fejét, azért csak írjon, hátha kitalálunk valamit.)
Visegrád, 2012 december 5
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.