Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2013.01.07. 13:21
Bővebben kifejtenéd? Mit írtak a honlapon és mi volt a valóság ? Esetleg pár fényképpel alátámasztani nem elvetélt gondolat. A meleg miatt gondolom nem volt valami rózsás a helyzet.
Kíváncsian várom az írásodat és még ennél is jobban várom az Aréna válaszát.
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
2013.01.07. 12:56
Engem is érdekelnének a konkrét panaszok. Nekem idén éppen az tűnt fel, hogy nagyon korrektül tájékoztat az Arena. Általában nem csak azt írják le mi van vagy nincs, hanem az is miért. (Pl. szél miatt nem megy az ülős lift, kímélik a pályát az eső/meleg miatt így nem nyitnak ki ....)
Pistabácsi
248 élménybeszámolót írt
248
17 éve tag
2013.01.07. 09:48
Le lehet írni itt is korrekt módon...mindenkinek jól jön a tájékoztatás...
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2013.01.07. 09:40
Kíváncsian várjuk !
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.01.07. 09:20
Szomorúság
Figyelem! Kritika következik. Gyengébb idegzetűek kérem lapozzanak.

Tisztelt Nordica Síaréna!
2013. január 5-én síelni szerettem volna az eplényi Nordica Siarénában.Sajnos nem sikerült olyanra, mint azt elképzeltem, s erről nem csak az időjárás tehetett.
A honlapjukon erre a napra vonatkozóan közzétett üzemeltetői közlemények, információk köszönő viszonyban sem voltak se a pálya illetve a felvonó-nyomvonal állapotával.
Gondoltam, hogy egy hosszabb bejegyzésben osztom meg tapasztalataimat a fentiekkel kapcsolatban, de letettem róla. Hiába a 93 pontban felsorolt 2012/2013-as fejlesztések, egy pont nagyon hiányzik még mindig, de az évek óta. Talán lehetne ez a 0-ik pont, mint az Origo: Korrekt tájékoztatás-, hozzáállás. És nem is kerülne sokba.
Üdvözlettel, egy elvesztett ügyfél
Ui: Ha észrevételeim érdeklik Önöket, szívesen megosztom akár itt vagy magán-levélben egyaránt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.