Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Turracher Höhe topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
öt szolnoki
33 élménybeszámolót írt
33
14 éve tag
2013.01.28. 20:03
Szia!
Hotel,Gasthof esetleg Pension Alpenrose néven megtalálod a neten.Írj egy e-mailt Susinak,nagyon kedves Frau és közvetlen!
Én telefonon intéztem,mert nem értette meg e-mail-ben,hogy miért akarok előre utalni.Helyszínen tudod rendezni a számlát,nem kérnek előleget.A telefont mindig Ő veszi fel.
Nincs már hely áprilisig,DE próbáld meg,mert volt a héten is lemondás betegség miatt.
Ha sikerül,feltétlen írd meg!
Sok sikert!
Teszek fel képeket a héten a szállás+síterepről is.
Üdv!
Előzmény: (hómacsek 152605)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2013.01.28. 09:55
Szia. Meg szabadna tudni ennek a Panziónak a nevét?
öt szolnoki
33 élménybeszámolót írt
33
14 éve tag
2013.01.26. 20:03
Sziasztok!
Csodálatos síterep,tradíciókkal és hatalmas szakmai ismerettel.Liftek,személyzet,hozzáállás kitűnő,nagyon sokat tanulhatna innen a magyar vendéglátás MINDEN témában.Az egyik legjobban összerakott síterep minden tekintetben.Szállások kiváló helyen,mi bejutottunk egy olyan Panzióba,ahol 3 generáció óta megy az üzem.Csak német,szlovén,osztrák vendég,kiváló konyha,15% kedvezmény a kasszánál,a nyuszi vonat felvisz estére,de oda is lehetett csúszni nap végén,reggel pedig le a Kornock Bahn-hoz az ajtóból.Fullos reggeli,vacsora,délben leves,négykor tea...este Eisstock schiessen...vannak még csodák és új élmények 20 év után is.Ehhez képest Kreichberg Murau nyeretlen kétéves,ahogy egy oktató magyar leányzó mondta a traktoros húzáskor a tavon,ide a síelők járnak,oda meg azok,akik szeretnének síelni,csak nem tudnak.Nagyon frappáns és helyes meglátás.
Aki ínyenc minden tekintetben,feltétlen jöjjön el ide!!!
Üdv Mindenkinek!
...ami nagyon megdöbbentett,hogy mennyire kevesen maradtunk síelők,akár magyarok,olaszok,csehek,lengyelek,szlovákok...nagyon komoly anyagi gondokra utal ez a dolog,remélhetőleg ebből a mélyből valahogy kijön Dél ill.Kelet-Európa...én ilyen kevés külföldi autót még nem láttam főszezonban a pályán,pedig oda északról mentem,vissza pedig délen...
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.