Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Lachtal topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
kissünöcske
49 élménybeszámolót írt
49
15 éve tag
2013.03.13. 12:21
Sajnos az a logikus amit a lachtali sítársaság folytat, azaz a meredekebb pályákat állagmegóvás szempontjából, a lehülés kezdetéig, ami ott vélhetően ebben az órákban kezdődik, lezárták. Én márc 2-tól 10. estig folyamatosan kint sieltem ebben a régióban, (Kreischbergen, Turracher Höhén),úgy hogy pontosan tudom a napsütés, eső és a hőmérséklet menetét ebben az intervallumban. Vasárnap délután az 1500-es magasságokban is eső és havas eső váltogatta egymást +2-+3 °C hőmérsékleten, gyakorlatilag élvezhetetlenné vált a síelés. Higgyétek el, valamennyire a helyi lifttársaságok is értenek ahhoz, hogyan kell pályarendszereket üzemeltetni. Off: Hétvégén, ha lesz időm egy kreischbergi videót tolok föl, csak meg kell vágnom, abból el lehet dönteni, hogy értenek-e arrafelé az üzemeltetéshez. Egyet úgy látom nehezen értenek meg az emberek, a sok napig tartó bivaly erős délnyugati légáramlások, a vakítóan sütő nap és a hosszan tartó áztató esők ellen nincs semerre sem megoldás.
A mostani lehűlés és havazás, ami remélhetőleg itthon is jön pontosan ennek a múlt hét közepe óta tartó időjárásnak az egyenes következménye.
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2013.03.13. 09:46
Igen, az lenne a logikus, de mindenhol azt írják, hogy 40km-ből 26 üzemel.
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2013.03.13. 09:40
Szerintem az összes. A hómennyiség alapján mindenképpen.
http://lachtal.at/wetter.php
Előzmény: (patirobi 157147)
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2013.03.13. 07:11
Sziasztok!

Van valakinek információja arról, hogy melyik pályák vannak nyitva Lachtalon?

Köszi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.