Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gerlitzen Alpe - Karintia topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Farsi21
27 élménybeszámolót írt
27
13 éve tag
2014.01.03. 15:51
Köszönöm kielégítő és kedves válaszodat!
Az általad megjelőlt piktogramok és forum hozászólások áttanulmányozása után juttomtam arra hogy előző kommentem második felében konkrét kérdéseket teszek fel, a válaszokat pedig attól is várnám aki mondjuk nem 2010-ben volt a Möslerbe, hanem mostanság!
Nagyon köszönöm!
Előzmény: (maci-laci 165741)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2014.01.03. 14:17
Figyelmedbe ajánlom az oldal sokoldalúságát. Először a síterepeknél olvashatsz némi információt https://sielok.hu/siterep/gerlitzen/ Itt az adott terep fórumánál a felső részen található 8 piktogram amiből az első a síterep infó amit már fenn említettem és a további 7 sok hasznos dolgot tartalmaz. A legutolsóban olvashatod (értékelések, élménybeszámolók ) a fórumtársak személyes tapasztalatait. Itt bizonnyal nagyon sok kérdésedre megkapod a választ. Ezek után ha mégis van kérdésed akkor nosza rajta tegyed fel, de ez a "Megköszönnék egy leírást a sítereppel" sor egy kicsit gázos. Jó olvasgatást, jó síelést kívánok.
Előzmény: (Farsi21 165739)
Farsi21
27 élménybeszámolót írt
27
13 éve tag
2014.01.03. 13:43
Sziasztok!
Megköszönnék egy leírást a sítereppel, szállásal kapcsolatba, mert két hét mulva megyünk oda először és még ismeretlen a terep! Szállásunk a Mössler Villa lesz, és az Aichelberghof éttermében lesz félpanziónk! Ezekről is érdeklődnék, illetve a falun belüli közlekedésről, a busz járatról? Érdemes-e esetleg a parkolókat használni, vagy megfelelő a faluból induló felvonó? Síbérlettel tényleg ingyenes a vonat Villachba? Környékbeli időjárásról és látnivalókról!
Nagyon szépen köszönöm!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.