Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc választás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2014.02.05. 20:14
Szia Anita!
Esetleg nézd meg itt: http://www.ebay.de/sch/Skier-und-Skibindungen-/42814/i.html?Geschlecht=Damen%7CUnisex&_dcat=42814
A jeges pálya nem kellemes, de ha elég éles a léced megoldható! Kell hozzá a léc kellő merevsége és torziós merevsége is jócskán. Ez komolyabb építést pl. famagot és titánlap erősítést is jelent! Ha már Viron, akkor inkább 6.6-ost!
Előzmény: (anita33 168895)
anita33
1 élménybeszámolót írt
1
10 éve tag
2014.02.05. 12:46
Kedves Fórumozók !

Szeretném a segítségeteket kérni én is lécvásárlással kapcsolatban.

Hétvégén kipróbáltam egy VIRON 4.4 POWERRAIL white/orange NARTY FISCHER /2012 lécet, ami nekem nagyon bejött. Viszont sajnos én csak lelkes síelő vagyok a lécekhez nem értek. Ezt a lécet pedig akárhogy kerestem rá a neten nem találtam sehol megvásárlásra belföldön. (végül is persze nem csoda, mivel 2012-s modell most meg 2014 van). Szóval esetleg tudnátok ajánlani nekem egy hasonlót, vagy hogy ezt hol érdemes még megnézni?

Tudásszintem: középhaladó/ haladó
Főként all mountin érdekel, és általában piros pályán síelek. Amitől félek az a jeges pálya, nincs jó emlékem vele, úgyhogy olyat szeretnék, ami akkor is odatapad a hegyoldalhoz ha jég van :). Nem tudom ez számít-e bármit is a léc paramétereinél.

Segítségeteket előre is köszönöm
Anita
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.