Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Val di Fassa - Carezza topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
2014.02.21. 09:04
Most mondjam, hogy nagyon sajnállak? Hogy ezek a vacak hóviszonyok hogy el tudják rontani ezt szabadtéri grillpartyt? Nem mondon, mert biztos, hogy valahogy feltaláltad magad.
Előzmény: (csabor 170208)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2014.02.21. 08:04
Most ott szabadtéri grillezés volt müsoron. Ha nem ilyen hóviszonyok vannak isteni.
Előzmény: (malacy 170186)
malacy
126 élménybeszámolót írt
126
16 éve tag
2014.02.20. 20:43
Az Olimpiával első nap én is ugyanígy jártam. :)
Aztán utolsó nap kezelt havon pereceltem az egyik letörés után, és ha addig nem lett volna fogalmam arról, hogy milyen meredek, akkor a kétszáz méteres, hasoncsúszva előadott megállási kísérleteimnek köszönhetően kikristályosodott előttem.
De Cermis valóban remek hely, és az Olimpia az egyik legjobb pálya amin valaha is volt szerencsém csúszni.
A fenti kék pályákat kiszolgáló négyüléses alsó àllomàsánál lévő hüttében pedig isteni finom a gulaschsuppe.
Előzmény: (csabor 170179)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2014.02.20. 19:29
Ez a sárga hó a környéken mindenhol esett. A kocsi rettentő rusnya tőle.
Latemárra visszatérve komolyan áll a 30, 31,32 felvonó, s a hozzá tartozó pályák. A pályarendszer többi része megy.
Alpe Cermik remek hely. Éjszaka itt hó esett, s minden tapadós, buckás hóval fedett. Bolond fejjel a végén lejöttem az olimpiai pályákon. 7200 m döntően fekete, még döntőbben kezeletlen (le is volt zárva)pálya. Azt hittem a lucskos hótól és a buckahegyektől leszakad a lábam. De most mosolygok mint egy óvodás, aki látta az óvónéni bugyiját.
Holnap Sella akkor is ha Ronda.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.