Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a HONDA KUPA Donovalyban topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
hangyalany
106 élménybeszámolót írt
106
13 éve tag
2015.01.24. 21:43
Természetesen leírom, ha érdekel, csak nem akartam vele untatni senkit.
Az egyik problémájuk a pálya rövidsége volt: a kicsiké rendben volt, de a nagyoké szerintük túl rövid volt, és elég lankás részen volt kitűzve. Persze előtte egy hétig a Nova Holán síeltek, nyilván ahhoz viszonyítottak.
Ami még nem tetszett, az az eredményhirdetés hosszúsága volt. Értem én, hogy mindenkit név szerint ki akarnak hívni, megajándékozni, de felnőttként is próbára tette a türelmünket, hogy végigvárjuk, a gyerekeknek meg még nehezebb volt. Persze az a mi egyéni ,, pechünk", hogy 3 gyerekünk 3 különböző korosztályban versenyzett, így tényleg végig kellett várnunk.
Az is kedvét szegte sokaknak, hogy bár ,,amatőr" síversenyről van szó, előfordult, hogy az első 5-6-8-akárhány helyezetten teljesen egyforma sínadrág és síkabát volt, láthatóan egy sportegyesület egyenruhája. Nehéz megmagyarázni a gyereknek, hogy akkor ők most hogy is lehetnek amatőrök, illetve mennyire azok...
A gyerekeim más területen versenysportolók, az ő szakágukban is van a versenyzői kategórián kívül szabadidős (vagyis amatőr) kategória - és sajnos gyakori tapasztalat, hogy az egyesületek ezt nem tartják be, hanem versenyzőket indítanak ezekben a futamokban is, így az amatőröknek semmi esélyük nincs. Felnőttként tudja az ember, hogy ez az egész nem a nyereményről és a helyezésről szól, de a gyerek berzenkedő igazságérzetét nem könnyű elcsitítani, pláne akkor, ha nem vagyok biztos benne, hogy alaptalan, amit érez.
Mindezek mellett tényleg becsülöm az összes szervező áldozatos munkáját, és bízom benne, hogy sokan nagy örömüket lelik majd az idei versenyben is.
Előzmény: (Chopoker 178560)
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2015.01.24. 20:31
Bocs, de ezt, ha már leírtad, illene valamivel indokolni is...legalábbis szerintem úgy "sportszerű"!
A szervezőknek meg kell adni az esélyt a "védekezésre", vagy ha bármit is elhibáztak, tanulhassanak/tanulhassunk belőle.
hangyalany
106 élménybeszámolót írt
106
13 éve tag
2015.01.24. 20:19
Sajnos vegyes érzelmekkel távoztunk tavaly erről a versenyről. Így a gyerekeim egybehangzó döntése értelmében, bár aznap épp ott leszünk, nem nevezünk. Nem a helyezés miatti csalódás mondatta ezt velük, mert dobogóra állhattak, de mégsem tetszett nekik annyira, hogy újra menni akarjanak. Mindettől függetlenül sok sikert kívánok a szervezőknek és az indulóknak is!
Előzmény: (skioutlet 178532)
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2015.01.24. 12:10
Két kedvcsináló film egy amatőr gyermek síversenyhez:

2014
http://www.hirek.sk/video/20140210195000/Gyerekeknek-tartottak-sibajnoksagot-Dovalban.html

2013
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
&index=1


Nevezzetek versenyünkre!
http://www.skioutlet.hu/hirek.php?kod=149

Mozgó webkamera:
http://www.skioutlet.hu/hirek.php?kod=161
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.