Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Donovaly topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bigmafa
36 élménybeszámolót írt
36
8 éve tag
2017.01.27. 12:01
Kösz a tippet, kipróbálom! :)
hangyalany
106 élménybeszámolót írt
106
13 éve tag
2017.01.25. 22:38
A kedvezményt tavaly terjesztették ki 6 évről 8 évre.
Én általában nem bújtatom a bérlet nélküli legkisebbet, hanem szorosan mögéállok, és együtt megyünk át a forgókapun. (Ajánlatos a bal karodat (már ha annak a zsebében van a síbérlet) a hátad mögé tenni, hogy ne olvassa le egyből a bérletet a kapu, jobb kézzel a gyerek mellett előrenyúlva megfogni a forgó vízszintes szárát, és úgy odahúzni magadat. Ha szorosan egymás mögött bent álltok a forgóban, akkor leolvastatni a bérletet, és indulás! Ezzel meg tudod akadályozni, hogy a gyerek átmenjen egyedül, és neked kelljen bújnod.) :)
Egyébként néhány éve, amikor még a három nagy gyerekünk volt kicsi, mi is utánajártunk az ingyenes bérletnek, hiszen 2 felnőtt 3 gyerekkel nehezen megy át a kapun. Akkor kaptunk is a cseppeknek ingyenes bérletet, de nem a pénztárban, hanem a Nova Hola pénztára fölött, az emeleti irodában állították ki. Kicsit macerás volt, és nem voltak túl készségesek sem, de végül is megkaptuk. Esetleg megszűnt már ez a lehetőség? Nem tudom, mert már csak a negyedik van 8 év alatt, és vele elboldogulok így is...
Előzmény: (Bigmafa 193103)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
23 éve tag
2017.01.23. 13:54
November óta nem volt plusz. A kamerák nem mutatják a korrekt hőmérsékletet. Ha megfigyeled két egymás melletti kamera 5-6 fokos eltérést mutat.
Ma meleg van, most épp -1 fok van
Előzmény: (Bigmafa 193142)
Bigmafa
36 élménybeszámolót írt
36
8 éve tag
2017.01.23. 13:26
Hát, szurkolok hogy sikerüljön bevezetni.
Milyen egyébként a hó most? Jövő héten mennénk - a meteorológia oldalak mind -5 körüli legmagasabb hőmérsékletet mutatnak, míg a webkamerák oldalán azért látok plusz fokokat is (plusz 1-2 fok). Mi az igazság? :)

Köszönöm!
Előzmény: (pattyski 193118)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
23 éve tag
2017.01.23. 00:15
Sajnos nem adnak bérletet a gyerekeknek.
Ezt már tavaly is szóba hoztam nekik, de a jövő szezonra igyekszem elérni, hogy bevezessék.
Ugyanis a bújkálás nekünk is gondot jelent oktatáskor.
Előzmény: (Bigmafa 193103)
Bigmafa
36 élménybeszámolót írt
36
8 éve tag
2017.01.22. 20:45
Sziasztok,

nemsokára mennénk Donovalyba síelni, hátha tudja valaki a választ a kérdésemre...

Ha soknapos bérletet veszünk a felnőtteknek, 8 éves korig ingyenes a gyerekeknek a síelés. Tavaly még csak 6 évig volt ez a kedvezmény ha jól emlékszem, és nem adtak kártyát a gyereknek. Tavaly a 6 éves még csak-csak átfért a kapu alatt, de idén ez eléggé necces lesz, főleg hogy most már síbot is lesz nála.

Nem tudjátok, a korhatár emeléssel adnak most "ingyen kártyát" a gyereknek, vagy bújkálnia kell ismét? Gondolom nem én vagyok az első ilyen cipőben, ti hogy oldjátok meg?

Köszönöm!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.