Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sella Ronda - Arabba - Marmolada topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2018.10.09. 13:09
Livigno-t nem ismered?
Az nekem nagyon szimpatikusnak tűnik.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
19 éve tag
2018.10.08. 16:57
(Nem nagyon pörög ez a topic.)
Legalább tíz éve járunk Alta Badiába, szinte mindig január vége felé. Tömeg jellemzően nincs, sőt. Persze időnként előfordul, hogy a Sella Ronda körön lévő lifteknél kicsit összeszaladnak az emberek, de ez még nem nevezhető "tömegnek". Reggelente pár perc várakozás előfordulhat pl. a Marmoládára vagy a Secedára menő lifteknél, de ez is bőven tolerálható.
Mivel a január nem főszezon (ellentétben a februárral és március elejével), ezért teljesen normális a pályák telítettsége, mondhatni, alig vannak. Már írtam itt valahol, hogy főként középkorú és idősebb urak és hölgyek vannak a pályákon, a tinik és a gyerekes családok majd februárban síelnek.
Remélem 2019. januárra is igaz lesz, amit írtam. :-)
teletabiii
56 élménybeszámolót írt
56
19 éve tag
2018.10.04. 17:10
Sziasztok !

Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Sella ronda régióba tervezzük síelésünket január végén. Mi a tapasztalatotok, mennyire zsúfolt ilyenkor a pályarendszer ?
Van egy rossz tapasztalatunk sajnos, egyik évben egy napot töltöttünk itt márciusban, de rengetegen voltak, a pályák is gyorsan romlottak a meleg ill. a tömeg miatt akkor, szeretném ezt az élményt elkerülni idén.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.