Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc választás topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3378 élménybeszámolót írt
3378
15 éve tag
2019.01.15. 08:14
Nagyjából ennek a klónja lehet, a gyári palettán az XTR a bér lécek csoportja, hét modellt tartalmaz ez a halmaz, ebből egy női, ezt leszámítva, a hat modell közül ez az utolsó a sorban, a női modell is tartalmaz némi fa magot, ez nem, az általad linkelt sem.
Előzmény: (AgressoR 203552)
fischer.PNG
vgy73
14 élménybeszámolót írt
14
10 éve tag
2019.01.15. 08:05
Szia!
Én kezdő/puha lécről váltottam egy Elan Amphibio 14-re (2013/14-es modell). Beletelt pár évbe mire megint úgy tudtam vele menni mint az előzővel. Pár szóval egy kemény (pedig puhább a 16-osnál), de nagyon stabil léc. Nem téríti el egy-egy jégborda, nagyobb hókupac sem, de keményen kell vele dolgozni. Kapcsolódva az előttem szólókhoz, tavaly kipróbáltam Kaprunban tavaszi pályán (és vettem) egy Völkl Racetiger SC-t. Nem első de 3. körre éreztem, hogy ez mennyire jó léc. Kb olyan a két léc mint a csatahajó és a gyorsnaszád. A racetiger nem sokkal lassabb, de rettentően kezes, mintha kg-ok lennének köztük, olyan könnyű forgatni, ha nem is annyira stabil, de könnyebb korrigálni.
Előzmény: (AgressoR 203552)
AgressoR
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2019.01.15. 06:52
Köszi,de sajnos nem lettem így se közelebb a megoldáshoz,hogy milyen szintnek való,kezdő,középhaladóként élvezhető lenne-e.
Előzmény: (gaboca 203545)
gaboca
3378 élménybeszámolót írt
3378
15 éve tag
2019.01.14. 23:08
Sokkal többet nem fogsz találni róla, SMU modell, az Intersportnak legyártott széria, az ő elvárásaiknak megfelelően.
Előzmény: (AgressoR 203538)
gaboca
3378 élménybeszámolót írt
3378
15 éve tag
2019.01.14. 20:17
Link, esetleg?
Előzmény: (AgressoR 203516)
AgressoR
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2019.01.14. 19:47
Sziasztok

Ezzel a léccel kapcsolatban lenne egy kérdésem,mert gyakorlatilag semmi informásciót nem találok róla:

Fischer XTR COMP Pro

A szintem kezdő,közékhaladó.Ez lenne a második szezonom,elsőben vettem egy használt Fischer Progressor XTR-t ami aránylag jó volt,könnyű léc,de nem volt a legjobb állapotban,eladtam.Majd sajnos egy rossz döntést hoztam és megvettem egy nagyon jó állapotú lécet(az állapottal vette meg):Salomon Equipe GC,nem is tünt fel mikor megvettem,de nagyon nehéz a többihez képest.Kétszer voltam idén vele sielni,de feladom mert nekem nagyon kemény és irányíthatatlan.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.