Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Flow kötés tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
bellail
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.10.21. 10:42
Hi !

Szerintem ha találsz megfelelő állapotú használtat akkor nyugodtan megveheted. Nálam a hátsó feszítő részen látszik némi kopás ( jelentéktelen ), egyébként semmi.
De bármit vásárolsz mindenképp fontos hogy SZAKEMBER segítségét kérd !!! Voltam pár helyen ahol nem tudtak megkülömböztetni egymástól két deszkát, a kötéseknél pedig teljes homály és káosz ...
Előzmény: (Rajah975 71873)
Rajah975
61 élménybeszámolót írt
61
14 éve tag
2009.10.21. 10:30
Köszönöm szépen a válaszod, megnyugtattál. Végre egy vélemény egy olyan embertől, aki használja is, nem csak a barátja anyukájának az ismerőse látott olyat :-)

Mindenképpen próbálni fogok, ha veszem. Egyszer vettem egy nagyon király kesztyűt, aztán a pályán vettem észre, hogy nem fér alá a csuklóvédőm. Na, azóta próbálok mindig :-)

Akkor kérdeznék még párat:
- használtat érdemes keresgélni vagy mindenképpen új?
- ha használtat néz az ember, mit kell megnézni? Hol vannak a kopáspontok? Gondolom a lábjel részen lévő racsni, a feszítőmechanika és a felfogatás lyukak a mérvadóak, de ezen kívül van még valami?

Mondjuk én az újat preferálnám, de a deszkámat is cserélni szeretném, szal nem biztos, hogy menne két új egyszerre.

Köszi még egyszer!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.