Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
KCsabika
301 élménybeszámolót írt
301
15 éve tag
2009.12.07. 18:54
Valami olyasmit olvastam, hogy fejlesztettek a villamoshálózaton és így 22 hóágyú mehet egyszerre
Előzmény: (apricot 75730)
apricot
415 élménybeszámolót írt
415
17 éve tag
2009.12.07. 18:46
Azt nem lehet tudni, hogy egyszerre hány hóágyú üzemelhet?
Amúgy a fejlesztések oldal nagyon korrekt a hivatalos oldalon. Eddig nem olvastam...
Előzmény: (KCsabika 75695)
KCsabika
301 élménybeszámolót írt
301
15 éve tag
2009.12.07. 15:49
Ajánlom mindenkinek a skiarena honlapján: fejlesztések link alatt a [b] "A várható hóágyúzási menetrend:" [/b] bekezdést, mivel a hőmérséklet egészen alacsony lesz, így a havazási idők a minimumot fogják közelíteni. (egyes pálya esetén 1, 2 nap)
Előzmény: (KCsabika 75694)
KCsabika
301 élménybeszámolót írt
301
15 éve tag
2009.12.07. 15:40
Valóban emiatt én is egy kicsit aggódom. Nem elsősorban azzal van a probléma, hogy nem lesz elég vastag a műhó, hanem, hogy a ratrak véletlen belevág és felhozza köveket. Aki tavaly síelt a szezon kezdetén tudja miről beszélek. Aki járt az arena honlapján látta, hogy vasárnap beindulhatnak az ágyúk. További jó hír, hogy nagyon hideg lesz!!! az egy dolog, hogy napközben sem megy 0 fölé, de az éjszakai hideg jó hatással lesz a hó minőségére és az ágyúk hatékonyságára, hiszen -7 fokon már azért nagy hatásfokkal lehet üzemeltetni az ágyúkat (-4 alatt már jó!). Szóval a Márában a Sípark 19.-én nyit, egyelőre az előrejelzés alapján Eplényben sem fog ez akadály lenni, kérdéses az, hogy a gőzerővel folyó munkálatok hogyan állnak és nem lesz -e valami gubanc, bár szerintem a négyülésest csak a két ünnep között, de újévben már biztosan használhatjuk. :))
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.