Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Normafa topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
sielők.normafa
30 élménybeszámolót írt
30
13 éve tag
2010.10.16. 22:47
A múlt század óta sok mindenben változtunk...
Jónak tartom javaslatodat, hogy ne sajátítódjon ki a kezdeményezés. Minél többen vesznek benne részt, annál hangsúlyosabban lehet képviselni érdekeinket. Úgy gondolom, hogy a következő hétvége túl közeli lenne. Ki, mint látja, hogy október utolsó hétvégéjének egyik napjára szerveződjön a társadalmi munka? Nekem nincs kapcsolatom a Körte SE-hez, ezt tudnád koordinálni Szab?
Előzmény: (Szab 90890)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.10.16. 14:51
Igazi tömegbázist a jelenleg is a pályát használó síiskolák üzemeltetőivel lehetne kialakítani. Nem elvetélt ötlet, hiszen, ha Te is OSC-s voltál akkor emlékezhetsz 25-35 évvel ezelőtt is voltak már nagy szemétszedések, gödörtemetések, bokorirtás, hótaposás társadalmi munkában. Igaz több százan voltunk fent hétvégente, ősszel. Jelenleg a Kis-Normán tart edzést a KÖRTE Se. (Alpesi Club, Körvélyesi Miki), Budapest Síiskola, hétvégente délelőtt. Rengeteg szülő és gyerek jár fel.....
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.10.15. 22:21
Hát, nekem a 130km távolság miatt sajnos nem játszik a dolog:(
sielők.normafa
30 élménybeszámolót írt
30
13 éve tag
2010.10.15. 21:54
A hír: http://index.hu/belfold/2010/10/15/a_jovo_heten_akar_havazhat_is/
És a lehetséges válasz rá:
A következő üzenetet kaptam egyik kedves fórumos társtól:
"Az akkori hozzászólásaim óta vészesen csökkent a szabadidőm, ezért részemről a következőnek látom értelmét: ha létrejönne egy 10-20 fős csapat, akkor alkalmanként összedobhatnánk fejenként x ezer forintokat a különböző feladatokra, amelyeket jogunk lenne elvégezni. Sajnos ezek száma igencsak korlátozott: kaszálás (csak okt. 15. után), gödrök betemetése, gaz eltakarítása. A fő feladatra, azaz a rend fenntartására és a szánkósok kitiltására a téli hétvégéken, nem lenne jogosultságunk.
Azért a kaszálás és a gödrök betemetése is hasznos lenne, ui. a magas fű és a gödrök kis hóban akadályozzák a síelést. Kezdhetnénk a Sigrai pályával. Elég gyakran gyepsíelek ott és le akartam nyíratni a füvet, de a Parkerdő gazdaság illetékese közölte, hogy csak okt. 15-én lehet. Viszont találtam egy embert, aki hajlandó lett volna x Ft-ért lekaszálni (egy 10 m-es sávot)."
A kérdés: Van bennünk annyi, hogy egy nem túl távoli hétvégi napon összegyűljünk és elkezdjünk építeni/szépíteni valamit?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.