Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
anil
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2010.11.18. 21:02
Kb.öt éve laktam a Chalet Mona Lisában. Az 1800-on épült új telep alsó részén található 7 kisebb ház. Jellegzetessége, hogy a lakásoknak nincs közös lépcsőházuk, minden lakás ajtaja a szabadba nyílik. A lakások akkor szinte teljesen újak voltak és nagyon jól felszeltek, mindegyikben volt TV és mosogatógép is. A legtágasabb apartman volt,amelyben valaha Franciaországban jártam. Hátránya, hogy kicsit távolabb van a pályától (nem nagyon), és nem lehet a házig csúszni. Ami még megmaradt bennem, hogy az apartman visszaadásakor semmit nem néztek meg, csak átszámolták evőeszközöket, és bekukkantottak a mosogatógépbe, más nem érdekelte őket.
Előzmény: (mesidb15 93847)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.11.18. 15:13
ez 1600-on a főépület eleje. A központ! Egyszer laktam itt 2004-ben. Francia mértékkel normál apartmanok. Nem túl tágas, de kényelmesen el lehet helyezkedni. Pakolóhely kevés. Úgy emlékszem, nem volt mosogatógép.(azóta lehet, hogy van)A sítároló az alagsorban, ahonnan egy lépcsőn lehet felmenni a sípályára. 50m séta a lift vagy 20m séta és lecsúszol az alsó lifthez. a házban van sportbolt, kölcsönző, bankomat, kocsma. a mellette lévő lépcsőházban az orvos a pék a sajtbolt. A Sherpa-ig 150m gyalogolni kell. Disco ellenkező irányban 200m A háznál nem lehet parkolni még addig sem, míg kipakolsz. Ha busszal utazol a busztól 50-80m kell a lépcsőházig cipekedned.A pálya felé néző szoba terasza egész nap kapja a napot ezért kaját ott nem tudsz tárolni az ellenkező oldal sokkal jobb (és éjszaka sokkal csendesebb!) Nem rossz! Én személy szerint az 1800-on lévő apartmanokat jobban szeretem.
Előzmény: (mesidb15 93847)
mesidb15
3 élménybeszámolót írt
3
13 éve tag
2010.11.17. 18:02
Sziasztok!

Mi most megyünk először ide, és szeretném megkérdezni, hogy volt-e már valaki a Chalet Mona Lisa-ban és hogy milyen?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.