Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Krvavec
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Terme Snovik apartmanok - Termál csomag - 2 éjszakától
ÜZENETEK (150)Időben csökkenő Időben csökkenő
bea.24
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.01.18. 13:36
Sziasztok! Köszi a segítséget,sikerült lefoglalnom a szállást!26-án megyünk,már alig várom! Valaki tud pontos útvonalat oda? Bajáról megyünk.
sziki
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2008.01.18. 11:26
sziasztok!
tudok még egy szállást a Silvestre mellett Jagodic panzió.Nézzétek meg, érdemes.Tutti jó a kaja.
harzol
19 élménybeszámolót írt
19
16 éve tag
2008.01.18. 10:01
Hotel Silveter-ben nem tudnak Magyarul, de ebből szerintem nincs gond.
Angolul, németül beszélnek.

Egyébként mi is épp 27-én megyünk oda, igaz mi 1 hétig maradunk.
Ahogy nézem most esett is egy kis hó Krvavec-en, szóval remélem minden ideális lesz.
bea.24
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.01.17. 13:11
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni szállás ügyben! Jövő hét végén mennénk! Szandras írt egy hotelt,az nagyon tetszene! Ha tudna róla valaki bővebbet írni,pl. hogy beszélnek e magyarul,azt megköszönném! 1 éjszakáról lenne szó! Előre is köszönöm!
sziki
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2008.01.15. 20:54
talán egy hétmúlva megyek
renegat
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2008.01.15. 19:16
Volt valaki mostanában erre?
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2007.12.10. 10:10
Friss képek:
http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=1119&postdays=0&postorder=asc&start=165

a 10. oldalon november végéről, dec elejéről is van néhány kép.
Azóta friss hó esett.
forguet
23 élménybeszámolót írt
23
16 éve tag
2007.12.04. 01:21
Sziasztok!

Lenne egy kérdés azoknak, akik már jártak Krvavecen.
Újoncokat vinnék februárban.
Láttam, hogy elég sok a piros pálya. Ezek mennyire pirosak? Kezdőket le tudok rajta hozni, vagy inkább nézzek ás síterepet? (Nem szívesen tenném, mert jókat írnak erről a helyről)

Előre is köszi a választ.
Szat
9 élménybeszámolót írt
9
18 éve tag
2007.11.30. 14:06
Köszi a szállás tippet!
Láttam, hogy kinyitott a pálya, hamarosan eldöntjük, hogy megyünk-e, szóval lehet, hogy majd írok, mindenesetre köszönöm a hasznos infókat!
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2007.11.28. 14:03
Holnap nyitnak, hatüléses, duplaüléses és a kabinos lesz -többek közt- nyitva, az oldalán fenn vannak, hogy melyik pályák.
Szat
9 élménybeszámolót írt
9
18 éve tag
2007.11.26. 02:54
Sziasztok!
December elején mennénk Krvavecra és azt itt már olvastam, hogy nagyon jó hely, de mikortól érdemes szerintetek? December eleje már síelhető?

Illetve valamilyen jó kis szállás kontakt után is érdeklődnék, szigorúan az ár dominál:-)
Köszi
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2007.03.29. 20:49
A képek szerint Krvavec is óriási volt a múlt héten:

http://shrani.si/files/img6917wdvi.jpg

http://shrani.si/files/img6921wdvj.jpg
gróf
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2007.03.16. 10:56
Szia Mindenki!

03.15-én voltunk 1 napot síelni Szlovénia legjobb síterepén.Nem csalódtunk.Már reggel 7.45-kor hatalmas tömeg indult neki a kabinossal a hegynek.Ekkor ébredtünk fel,mivel az autóban töltöttük az éjszakát.8.30-ra értünk fel.Ekkor még egy kicsit felhős volt,de aztán ragyogó napsütésben tudtunk síelni 12 óráig.Akkor már erősen kásás volt a pálya,így hát napozással töltöttök az ebédidőt.A pályák kítünően voltak kezelve.Csak ülőfelvonóval kellett közlekedni egészen 1977 méterig.A pályák főleg pirosak.Kéknek nem tudom mit neveznek,mert maximum az átkötő részekről lehet ezt elmondani.
Mindent egybevetve a gyönyörű idő,a csipkés hegyláncok és a kezelt pályák megérik a 25 eurós belépőt.
Jó siklást minden megszállottnak,így tavasz környékén.

Ákos

Kep-043.jpg
Kep-023.jpg
Kep-001-2.jpg
Kep-040.jpg
fuzi
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2007.03.10. 13:06
Tudnátok szállás(oka)t javasolni Krvavec-en ?
Köszönöm
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2007.03.09. 19:20
Ennek meglehetősen egyszerű okai vannak. Maribor ott végződik, ahol Krvavecon a sípályák kezdődnek, pontosan még a legmagasabb maribori pálya sem éri el a legalacsonyabban fekvő krvaveci sípálya magasságát.
A jan. végi havazás inkább SLO nyugati felében, ill a Karavankák vonulatában okozott nagy hómennyiséget, nem egy helyen 120 cm friss hóval, eközben keleten (pl Maribor) csekély 5-10 cm esegetett.
Krvaveci hóviszonyok szinte tőkéletesek, majd képeket is tehetek fel (nem sajátok, ugyanúgy a tapasztalat is másé).
Egyszóval nyugodtan tervezhettek ide, ha még több havat akartok, akkor irány Bovec-Kanin, de a talán kevésbé ismert Zelenica (Trzic) sem szégyenkezhet.
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2007.03.09. 17:49
Sziasztok

Volt vki mostanában a Krvavecen?Csak azért kérdezem, mert kicsit furcsállom, hogy 110 cm-es havat írnak a honlapon (a webcam képekből én azt nem tudom megmondani hogy 20 vagy 110 cm -e).Eközben közeli síterepeken (50-100 km,hasonló magasságban), pl. a Golten, vagy Roglán már hóhiánnyal küszködnek, ill. pályákat kellett bezárni az enyhe időjárás miatt, sőt Maribor már határozatlan időre be is zárt.

köszi a válaszokat
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.25. 13:14
Zalán köszi ezt a sok értékes infót. Közben szóltak, hogy mégis van hely Roglán, így idén oda megyünk, de jövőre biztosan ellátogatunk Krvavec-re is. A Panziót visszai s mondtuk. Elmentettem az üzenetedet, jövőre biztosan sok hasznát veszem majd. Igazából elég nagy hezitálsában voltunk, hogy Krvavec vagy Rogla, végül a távolság miatt döntöttünk Rogla mellett. Mi Heves megyéből megyünk, még a 3/4 országot is át kell autóznunk, mire egyáltalán Letenyéig elérünk :) Kösz-köszi mégegyszer mindent!!!
Kiss Zalán
1 élménybeszámolót írt
1
21 éve tag
2007.01.24. 17:59
Kedves Judit!
Krvavec-et csak ajánlani tudom, jók a pályák, szép a környék. Van egykét combosabb lejtő is rajta. Az ajánlott útvonal a következő: Miután rátértél a Maribor-Ljubljana autópályára (Sl. Bistricénél) Domzale nevű településnél kell lejönnöd. Itt rögtön egy kereszteződésbe érsz, egyenesen van Domzale. A hegy a ljubljanai repülőtér fölött van (Sp. Brnik), tehát ezt a táblát kell követned. Kb így néznek ki a települések egymás után: Domzale-Trzin-Menges-Moste-Sp. Brnik-Cerklje. It már a sípálya is ki van táblázva. A pályára egy kabinos felvonó visz fel, ha későn érsz oda, a felvonótól csak messze tudsz megállni, de 5 percenként jár a síbusz (oda-vissza), és mindenkit felvesz. Érdemes megjegyezni a parkoló számát, mert amikor mész haza, igen el lehet keveredni. Kéz és lábtörést kívánok Nektek:) Egyébként nem értem, hogy ha nem kaptok Roglán szállást, miért nem foglaltatok Zrecen?? Ott sokkal jobb lakni (A Hotel Dobrava mögötti 4*-os villasoron). Olcsóbb, mint a hegyen, és rögtön ott van a termázvíz, szaunafalu, miegymás. Az a márciusi akcióban ugyen ingyenes. A síbusz is ingyenes. Üdv. Kiss Zalán
Gábor-Győr
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.01.23. 20:59
Persze, értelek, az útvonaltervező csak egy tipp lett volna részemről, de akkor ezen már túlvagy :) Szerintem mi is a közvetlen Szlovéniai átkelést fogjuk használni, nem az Ausztria felöli verziót. Nekem egyelőre ez tűnik egyszerűbbnek, de persze számokkal nem tudom alátámasztani :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.22. 11:29
Kedves Gábor! Hidd el én is azzal a jópár útvonaltervezővel kerestem először az ajánlott, optimális útvonalat. Egyik Ausztrián át írja, másik egyből Szlovéniába, Letenyén át. Ezért mertem megkérezni, hogy ki melyiken érte el a célobjektumot, melyik gyorsabb stb. Neten azt írják Ausztrián át hosszabb, de gyorsabb. Pont, mint Franciaoszágba, Svájcon és Olaszországon keresztül is járnak. Szóval én azért kíváncsi vagyok mások véleményére is ezzel a témával kapcsolatban.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.