Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Kronplatz - Plan de Corones síterep leírás szállás cikk galéria videó értékelés, élménybeszámolók

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
elsőelőző
laponként:
összesen 49
, rendezés:
Üzenetek
Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  Gabesz1
Dátum: 2007.01.18. 09:37
(Üzenetazonosító: 29997)
Gabesz1 Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2007.01.18.

Sziasztok! Minden hozzászólóval egyetértek, ha valaki igazi Hightec helyen akar síelni akkor itt megtudja tenni!!!+ Dél-Tiroli hangulat nem úgy mint pl. Cortinán bundák, Audi Q8-ak, olasz kuruttyolás stb.
-------------
Más! Plíz valaki szolgáljon friss Kronplatzi helyzetképpel
40-45 cm-es havat látok a neten,(Hóágyúzás profi módon!), de nekem sokkal hitelesebb lenne, ha valaki a személyes tapasztalatait(elmúlt napok) osztaná meg velem, velünk mert jan.28-án indulnánk ki!!

KÖszönöm és jó sielést mindenkinek reméljük megérkezik a hó is végre!!
Feladó:  vasssyFérfiHaladó síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2006.11.30. 15:36
(Üzenetazonosító: 25146)
vasssy Hozzászólások: 1771
Regisztrált: 2006.02.27.
43 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

A honlap szerint holnap kinyitnak a felső részeken.
Aktuális webcam-képek:
kronplatz.jpgwebcam.jpgwebcam2.jpg
Feladó:  Máté András
Dátum: 2006.11.16. 22:27
(Üzenetazonosító: 23956)
Máté András Hozzászólások: 1
Regisztrált: 2005.01.11.
8 síterepet értékelt

Eddigi situráim során min. 50 pályát ismerhettem meg.Országos átlagban a rangsorom : Olaszország Ausztria ..Fr.ország. Olaszokon belüli sorrendem : Kronplatz ,Alta Badia Grődental Madonna di C.,Bormio-Livigno, Pampeagó,stb., Szempontjaim:a pályák állapota a felvonók korszerüsége leterheltsége,a hütték szolgáltatása hangulata,a vendéglátók kedvessége udvariassága,a szállás minősége a nyujtott szolgáltatás a táj a város hangulata,stb.Röviden ennyit Kronplatz megitéléséhez,ha van kérdés még szivesen megválaszolom. Ja azért némi hátrányául megemlitem, hogy nem csatlakozik a Dolomit Super Skihez de egy kis autózással ez is megoldható. Mi kétszer voltunk itt, legutóbb 2006-ban. Egy hétig St Vigiben -ez a jobb- utána Kiensben -kissé kiesik- laktunk.Előző akalommal 2000.ben szintén Kiensben laktunk. Minket nem zavar néhány km távolság, mert bárhol vagyunk a környék -max. 20 km- összes pályáját bejárjuk.
h i r d e t é s
Feladó:  ObserverFérfiHaladó síelő
Dátum: 2006.11.05. 12:03
(Üzenetazonosító: 23099)
Observer Hozzászólások: 484
Regisztrált: 2005.03.09.
59 síterepet értékelt

Sziasztok!

Én még nem jártam Kronplatzon, de így láthatatlanban is megmondhatnám, hogy ez Olaszország egyik legmodernebb liftekkel felszerelt pályarendszere, ami a síbérletárakon meg is mutatkozik. A 85 km-es pályarendszerre 20 kabinos lift és 6 ülőlift jut!
Dátum: 2006.09.20. 16:12
(Üzenetazonosító: 21257)
43 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Az bizony előfordulhat, hogy nem látogatják a fórumot, de azért az mindenesetre bíztató, hogy láttál már olyat, aki járt ott! :-)

Az alapján amit találtam, egész jó helynek látszik, bár úgy néz ki, hogy nem annyira felkapott a magyarok körében (még). Nem tudom, hogy hova megyünk majd a télen, de felkerült a potenciális célpontok listájára. Ha meg addig találok/hallok vmit, azt majd megírom, hátha többeket is érdekel és természetesen továbbra is szívesen olvasnék minden beszámolót/véleményt a terepről.
Feladó:  StaniFérfiProfi síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2006.09.18. 20:32
(Üzenetazonosító: 21197)
Stani Hozzászólások: 5384
Regisztrált: 2003.11.03.
99 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

nem egy embert ismerek, aki már járt itt, a kérdés csupán az, hogy látogatátják-e a fórumot
Dátum: 2006.09.18. 16:53
(Üzenetazonosító: 21191)
43 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Magyarul nem nagyon találtam véleményeket, de akit érdekel és tud németül az átböngészheti a hivatalos Kronolatz fórumot,
http://www.razyboard.com/system/ind...ex.php?id=kronplatzforum

de találtam egész használható élménybeszámolókat is:
http://www.dooyoo.de/skigebiete-int...ernational/kronplatz/Testberichte/

Valaki azért csak akad aki járt már itt!?!?
Ugye?
Feladó:  antikváriusFérfiHaladó síelő
Dátum: 2006.09.08. 16:51
(Üzenetazonosító: 21056)
antikvárius Hozzászólások: 105
Regisztrált: 2005.08.19.
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Én is kíváncsi lennék néhány véleményre, tekintve hogy február végén erre a tájékra megyünk egy hétre, pontosabban olyan helyre (La Val), ahonnan ez a rendszer is könnyen megközelíthető.
Dátum: 2006.09.08. 15:37
(Üzenetazonosító: 21053)
43 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok!

Nézelődök, hogy hova kellene menni a télen síelni és rátévedtem Kronplatz honlapjára. Az alapján, amit láttam és olvastam, nagyon szimpatikusnak tűnik, ráadásul még itt a sielok.hu-n is azt írták róla, hogy:
"A 950 és 2275 m között fekvő Kronplatz neve egyet jelent a tökéletes sízéssel"
Ennek ellenére a fórumon összvissz ennyit találtam róla:
"Vannak nagyon trendi helyek pl. Livigno, Cortina de keveset hallani Kronplatzról, fantasztikus!
A világ egyik legmodernebben felszerelt sípályája"
Szóval szívesen olvasnék tapasztalatokat olyanoktól, akik már jártak ott!
Üdv,
vasssy
elsőelőző
laponként:
összesen 49
, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
További sítáborok
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »