Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Freeride

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Freeride
2012.02.19. 21:46
Ez így nem sportszerű, ezeken a képeken nincs köd! Nekünk viszont más sem jutott ma... :-/ De azért jó volt! Access-t próbáltunk ki Tettával, és nagyon bejött.

Sőt túlságosan is. A végén annyira pofátlan lettem, hogy bátran engedtem a nulla látás mellett a összetúrt terepen, a térdem sem zavart. Annál jobban a tányéros lift beszállója fölött a pályán keresztben húzott, ratrakolt út, amiből a ködben semmi sem látszott, és amire százmillióval ráhúztam egy kikormányzást. Legalábbis utólag így rekonstruáltam, mert egy darabig leginkább a csillagos ég töltötte be a tudatomat, utána kezdtem csak összerakni a részleteket. A lécek állva maradtak az úton, én meg arcállásba érkeztem pár méterrel lejjebb. Asszem jobban esett volna ez speciel bukó nélkül, mert az arcomat a bukó egy darabja sem védi, viszont nélküle a szemüveg simán leeshetett volna, ahelyett, hogy feltorlódik az orromon, ami egyik félnek sem esett jól. Volt vigasz is az esetben: Tetta mögöttem látván a produkciót arrébb jött le, ahol pont ugyanazon az úton pont ugyanúgy esett pofára, csak az ő arca magán az úton landolt... :-)

Kerestelek sms-ben, hogy a vasárnap nem lett volna-e jó neked, de így helyetted a fiamat vittük magunkkal. ;-)
Előzmény: (AAron 134939)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.