Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Arieseni - Aranyos

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
rusznaksandor
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Arieseni - Aranyos
2012.02.25. 16:25
Sziasztok!

Kolombusz007: én sajnos nem értek egyet a gondolataiddal, némi lenézést és rosszat érzek benne. Sztem igen is segítőkészek és rendesek, normálisabbak mint amit itt a magyar sípályákon tapasztaltam (igaz csak 3 magyar sípályán voltam, de elég is volt). De ez is olyan, hogy éppen kinek milyen napja volt, na mindegy ebbe nem érdemes belemenni. Ár szempontjából is érdekesen közelíted. Tehát: ár szempontból lehet drága is meg nagyon olcsó is, aki profi síelő és jó kondiban van, nem romániába kell hogy menjen síelni, mert nem fogja megérni. Viszont a kezdőknek és a középhaladóknak ár szempontjából sztem nevetséges összegért lehetőségük van viszonylag jó pályán síelni. Utak: az tény hogy lehetnének jobbak az utak, de hol nincsennek rosszak.. odafigyelést igényel, ennyi. Sítudás és egyéb kámikáze dolgok: nem tudok erről nyilatkozni, viszont balesetek mindig és mindenhol lesznek. Sztem ez is amit írtál igen túlzás. A nyelvtudásról meg annyit, hogy a magyar sem világnyelv.. :) Angolul meg sok helyen tudnak.. úgyhogy nem tudom... A szállások is az árakhoz mérten jók. És tudod úgy van ez, hogy minél drágább annál jobb :) ez megint igény kérdése... Összességében aki jót akar síelni, jól akarja érezni magát és ezért nem akar egy vagon pénzt elkölteni és itt békés megyében lakik, annak a lehető legjobb és legolcsóbb lehetőség:

Arieseni!

:)

üdv Sanyi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.