Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelésünk kivesézése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síelésünk kivesézése
2015.02.25. 21:31
Laci!

Nem! Síoktatói tanfolyamra nem járok. Ilyen jellegű babérokra még nem törekszem. Viszont a síeléseim javát mindig igyekszem valamely síoktató csoporttal megejteni. Így aztán ragad rám valami. :-) Láttam már néhányszor a forgatás művészetét bemutatva. A jó és a rossz példákat is.

Az előző írásodban ha jól emlékszem a hosszú lendületet nem a rövid lendülettel hasonlítottad, hanem hogy valami váratlan esemény miatt növelni szükséges egy adott ívet. ( Egyébként meg nem feltétlen, hogy a hosszú lendületet kisebb élszöggel kellene megsíelni mint a rövid lendületet. A kettő közt nem ez a fő különbség. )

Magam is azt érzem, hogy elbeszélünk egymás mellett és ez nem véletlen. Alkalomadtán a sípályán majd pontosítunk. Ott megmutathatjuk, hogy ki mire gondol forgatás, karcolás ügyben. (Én jelenleg arra gondolok, hogy holnaptól nem száj síelésben lesz részem, hanem a valódi változatát űzhetem 4 napig. :-) )

Addig is jó síelést!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.