Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Ruzomberok / Rózsahegy
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Chalúpkovo - faházak az Alacsony - Tátra nemzeti parkban, Rózsahegytől 6 km-re
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
rockmachine
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ruzomberok / Rózsahegy
2018.02.17. 20:06
Sikerült a héten 2 napot sielni itt. A tapasztalataimat megosztanám. Korábbi beszámolók alapján jónak ígérkezett a hely és tényleg nem csalódtam benne. Rengeteg a hó jelenleg de ettől nem is kellett tartani, sőt még sok is. Szinte állandóan esik. :) Igazából örültem volna egy kis napfénynek is a kilátás miatt de az most nem jött össze. Tegnap volt egy 1-2 órás időszak amikor erre még rájött egy nagy köd is a csúcson ami a felső piros pálya használatát kicsit megnehezítette de nem baj mert addig ott volt a 4 km hosszú kék-piros völgypálya ami rendkívüli! Én a jórészét például golyóba nyomtam le. :) A parkololóig lehet csúszni, ott egy kis eszemiszon és fel a kabonossal újra. Nem voltak kevesen de várni a felvonókra 5 percnél többet soha sem kellett, a kabonos 12 perc alatt megteszi a 400 méteres szintkülönbséget ahol eldöntheted hogy visszacsúszol vagy fölmész a Malino Brdo csúcsra. A felső pálya is nagyon jó mert széles és hosszú (kb 1 km) a teteje kék de utána jön a piros amin lehet igazán csiszolni a technikát. A jegyár 25 Euro/nap ami azt gondolom hogy igazán jó árnak mondható de 3 napos síbérlet esetén még ebből is van kedvezmény, ha van Liptó kártyád. A kabinos lift aljában van síkölcsönző is, én középkategóriás lécet és bakancsot 13 euróért béreltem a kedvezménnyel egy napra. :) A szállással kapcsolatban ajánlom mindenkinek az Andrej panziót Rózsahegyen ahonnan 3 km a sípark. A tulajdonos rendkívül vendégszerető! Már várom ah alkalmat hogy újra visszajöhessek ide síelni.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.