Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Üdülési jog Murau - Kreischbergen
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Club Hotel / Clubhotel am Kreischberg**** - magyar pályaszállás wellness részleggel
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Faust
5 élménybeszámolót írt
5
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Üdülési jog Murau - Kreischbergen
2020.11.06. 10:54
Sohase értettem az ilyen szemléletet.

Én személy szerint az üdülési jogomat 0 azaz Nulla forintért vettem át. Beszélgettem ott több emberrel, és nem egyedül vagyok, sőt meglepően sokan. Sokan nem tudták kihasználni a jogot, és még az is problémát jelentett nekik, hogy a fenntartási díj fejében kiadják az apartmant, és legalább évről évre ne fizessenek rá pluszba.

Szóval az egy dolog, hogy valaki kifizetett érte 2-3 milliót, de ez nem ok arra, hogy na számoljunk hozzá mindent, mert hát nekem ennyibe került. Ha engem átvágtak, akkor tiszta lelkiismerettel átvághatok mást. Iszonyúan olcsón lehet üdülési hetet venni.

Ha egy boltban kiraknak egyszerű normál TESCO-s kenyeret 3500 Ft-os kg-os - mondván, hogy a bolt azt 3200 ft-ért vette Kiss Pistától - kiröhögi mindenki. Itt meg ugyanezen elven még ki is kérik maguknak azok, akik túlárazott áron próbálnak megszabadulni tőle, csak azért mert ő túlárazottan vette.
Előzmény: (koelemer 209683)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.