Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Üdülési jog Murau - Kreischbergen
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Club Hotel / Clubhotel am Kreischberg**** - magyar pályaszállás wellness részleggel
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
arthurkiraly
15 élménybeszámolót írt
15
9 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Üdülési jog Murau - Kreischbergen
2020.11.07. 19:19
Azzal nem tudom mi a baj, hogy nem akar bukni rajta. Szabad piac van, az, hogy te olcsóbban tudod venni az a te ügyességed. Fenntartási díjért én se adtam az utóbbi öt évben. Idén inkább elcseréltem nyárra, mert nem akarok senkivel küzdeni, ha nem lehet menni. Mindig volt rá vevő (7.hét). Fenntartási díjért cserébe a szálloda is szívesen átveszi, és akkor foglalkozni sem kell vele. A 2020-as hetemet pl. visszavette a szálloda fenntartási díj plus kb. 100.000,-forintért. Szerintem az adja ki fenntartási díjért, most aki 2008-2012 között nem tudta kiadni drágábban. A jó heteket ki lehet úgy adni, hogy a kezdeti beruházást figyelembe véve nagyjából nullán legyen az ember. Aki meg talál olcsóbban az örüljön neki, ettől még aki többet kér érte nem lesz szar ember. A 280 ezres díj is 30 euro/fó/nap alatt van. Ennyiért nincs pályaszállás a környéken.
Előzmény: (Faust 209686)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.