Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Heiligenblut
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Landhotel Post - Téli előfoglalási akció
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5451 élménybeszámolót írt
5451
Admin
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Heiligenblut
2006.09.11. 11:24
hétvége egy részét töltöttük itt, ill. a környéken. Őszintén szólva a tengerparti 30 fok és 24 fokos tenger után nem gondoltam,hogy másnap, pontosabban két nap múlva fázni fogok...
Heiligenblutban vasárnap hajnal úgy 0 fok körül lehetett (a padon megfagytak a vízcseppek). Fenn a gleccseren már kellemesebb idő volt, különösen a gleccseren, ahol nagyon erősen tűzött a nap, már-már nyárias időt varázsolva (pöttyet le is égtem). Az árak szerintem korrektek, 0,5 l sör 2.80 euró, búzasör 3,10 , feles 2-2,50 , frankfurti 2,40 körül. Vagyis valamivel az osztrák árak alatt, a gleccsernél persze már minden drágább. A Glocknerstrassén 24 eurót kell autónként fizetni, motorosoknak ha jól emlékszem 17 eurót kóstál a belépés. A hely ilyenkor is megér egy pár napot, már csak a gleccser miatt is. Viszont eszméletlen, hogy mennyit húzodott eddig vissza a Pasterze. Amikor építették a 60-as években a gleccservasútat, akkor még az aljáig "feljött" a gleccser. Most a gleccservasút (5 euró a jegy rá) aljától egy jó 150 m-es mélységben kúszik a jégfolyam..
pár képet csatolok
jav.: pontosabban majd feltöltök
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.