Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Koronavírus-járvány

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Koronavírus-járvány
2021.11.09. 17:19
Két Szputnyik után fél évvel a betegségen való átesésben van/volt részem és ez sem lesz elég, mert a betegséget antigén gyorsteszttel diagnosztizálták, így nem kaphatok gyógyultságit sem.
A legszebb az egészben, hogy már bejelentkeztem 3. oltásra, de azt a betegség miatt le kellett mondanom és most elvileg hónapokig nem tanácsos elmennem a 3. dózisért, ami ugye eleve kevés lesz, mert a Szputnyik miatt kellhet majd egy 4. oltás is.

A több, mint 2 éve foglalt olasz szállásomat próbáltam újabb egy évvel eltolni, de már a tulajnak sem egyszerű. Mondta, hogy menjek és állandóan teszteltessek, de mondtam, hogy már a kiutazás előtt is max. 48 órával frankónak kell lenni és a sok szarakodás mellett ott a rizikó, ha bármikor mégis valamit kimutatnak.
A Covid kezdetekor a feleségem egyik munkatársnőjénél (testnevelő tanár) hosszú hetekig hozta a teszt a fertőzöttséget.

A gyerek iskolájában a Pfizerrel pár hónapja beoltott tanulók esetében is kimutatták már a friss fertőződést.

Komoly mondom, mintha szórnák direktbe a népet az ősz beálltával.
Korábban megírtam a Conspiracy theorymat és valahogy most sem tudok attól elvonatkoztatni...
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.