Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Koronavírus-járvány

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Koronavírus-járvány
2021.11.09. 17:19
Két Szputnyik után fél évvel a betegségen való átesésben van/volt részem és ez sem lesz elég, mert a betegséget antigén gyorsteszttel diagnosztizálták, így nem kaphatok gyógyultságit sem.
A legszebb az egészben, hogy már bejelentkeztem 3. oltásra, de azt a betegség miatt le kellett mondanom és most elvileg hónapokig nem tanácsos elmennem a 3. dózisért, ami ugye eleve kevés lesz, mert a Szputnyik miatt kellhet majd egy 4. oltás is.

A több, mint 2 éve foglalt olasz szállásomat próbáltam újabb egy évvel eltolni, de már a tulajnak sem egyszerű. Mondta, hogy menjek és állandóan teszteltessek, de mondtam, hogy már a kiutazás előtt is max. 48 órával frankónak kell lenni és a sok szarakodás mellett ott a rizikó, ha bármikor mégis valamit kimutatnak.
A Covid kezdetekor a feleségem egyik munkatársnőjénél (testnevelő tanár) hosszú hetekig hozta a teszt a fertőzöttséget.

A gyerek iskolájában a Pfizerrel pár hónapja beoltott tanulók esetében is kimutatták már a friss fertőződést.

Komoly mondom, mintha szórnák direktbe a népet az ősz beálltával.
Korábban megírtam a Conspiracy theorymat és valahogy most sem tudok attól elvonatkoztatni...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.