Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ausztriai utazással kapcsolatos kérdések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ausztriai utazással kapcsolatos kérdések
2021.12.19. 23:59
Sziasztok!

Azt hiszem, hogy most őrültem meg ettől az egésztől, váááá... :-(

Tehát idáig azt szépen összeraktam, hogy hétfőtől ki utazhat be Ausztriába. Ebben a témában minden variáció megvan, értem őket.

DE!
Az rendben, hogy kijut mindenki, aki tud, de hogyan fogunk síelni?

Tehát hogyan vehet bérletet és hogyan felvonózhat az, aki mondjuk PCR teszttel kiegészítve két oltással vagy gyógyultságival beutazott, de nincsen Grüner Passa, mert azt már neki ezekre nem adja ki a rendszer.
Mert ugye nem adja ki?
Vagy kiadja?

Ők eszerint be tudtak utazni, de síelni nem tudnak, mert ha jól értem, akkor síbérletet venni és felvonózni csak GrünerPassal lehet, azt kérik, az meg vagy van, vagy nincs.

De ugye a Grüner Pass nem lesz zöld mondjuk az oltatlan vagy 2 oltásos gyógyultaknak, sem a 2 oltásos "gyógyulatlanoknak", hiába van nekik a határátlépéshez 72 órán belüli PCR tesztjük.


Akinek magasabb az IQ-ja, mint 50, tehát nem ekkora homály, mint én, kérem írja le, hogy akkor végülis hogy van ez a dolog!

Sajnos nem rólam vagy pár emberről van szó, hanem komolyabb csoportról, és van mindenféle variáció, ezért mindenképpen kell tudnom a pontos szabályt.
(Tehát itt sajnos nem működik a trükközés, az "okosba" megoldás. :-/)

Köszönöm!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.