Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik a legjobb és legrosszabb lécmárka?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik a legjobb és legrosszabb lécmárka?
2006.10.21. 19:14
Mindenkinek ajánlom a teszt hétvégéket. Pl. Söldenbe több márkát lehet kipróbálni. A legjobb, ha egymás után, ugyan azon a pályán több léccel megy az ember. Kétévente veszek lécet, csak a "csúcs" bolti "verseny" modellt egy Gs-t, egy SL-t. Nem lehet azt kijelenteni, hogy egy-egy márka ilyen vagy olyan. 2003-ben pl. próbáltam Fischert, Head-ot, Atomicot. A Head volt a leggagyibb, ( ennek ellenére pl. a magyar versenyzők többsége Head-el megy) Fischer Worldcup puhább volt, mint az Atomic GS. De ha nem próbálok ki egy extrém carving Kneissel R9-es lécet, soha nem vettem volna meg. Hihetetlen jó léc, máig megtartottam. 2004-ban próbáltam az előbbiek modelljeit de nekem a Völkle Gs jött be. Nagyon jó léc, jobb, mint az Atomic Gs11-e. Viszont a 2005-ös Völkle Gs nem jó, csalódás volt. A régi lécem, jobb volt nem is vettem meg. A 2005-ös Völkle Sl- viszont szuper lett. Most a 06/07 Fischer Worldcup sorozata lesz a favorit, több tesztet nyertek az idén. De ezek a megfigyelések csak ezekre a "Race" lécekre vonatkoznak.

Az Atomic Metron sorozat egy jól síelőnek univerzális megoldás a mindennapi használathoz, magas élmény faktorral. Ebben egyedülálló az Atomic. Szerintem....
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.