Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kutya a pályán

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kutya a pályán
2008.11.30. 12:01
Én nem megyek sehova a kutyám nélkül. Azért járok többnyire Fr-ba, mert pályaszállás és nem probléma a kutya. Ha van kabin, napjában kétszer felviszem. Csak a pálya szélén - ha nem mély a hó, akkor pályán kívül - fut. Még soha nem zavarta senkinek a csúszását. Ha gyerekcsapat jön, megvárom míg elmennek (hogy az oktatóra figyeljenek és ne a kutyára) 4 éve járok a kutyámmal, és soha nem volt gond sem a felmenetel, sem a lejövetel.A 2. nap a liftkezelők már ismerősként üdvözlik. Tavaly Olaszországban - mivel túl nagy volt a tömeg a kabinnál és féltem, hogy letapossák - előreküldtem a személyzeti bejárón, és mikor én kerültem sorra, szóltam neki hogy beszállhat.Van róla fénykép az iwiw-en Dobos Béla(Bélapó)név alatt. Ugyanitt egy rövid videó, hogy fut a pálya szélén. Lakott területen a kutyapiszkot összeszedem (Fr-ban több helyen van kutya WC) a sípályán kívül (az erdőben)úgy gondolom senkit nem zavar. Azzal egyetértek, hogy csak abszolút fegyelmezett, parancsnak azonnal engedelmeskedő szocializált kutyát szabad(na) sípályára vinni.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.