Ausztria
Nassfeld
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Almresort Gartnerkofel - 3=4 éj besíző akció
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rita
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Nassfeld
2010.01.19. 13:56
Sziasztok!
Ha Nassfelden nem síelünk csak a felvonóval szeretnénk a hegyre felmenni sétálni akkor ugye nem kell síbérletet vásárolni? Van valami jegy amivel használhatjuk a felvonót?
h i r d e t é s