Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Boka problémák

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2006.01.19. 12:41
Sziasztok!
Annyiban szeretnék hozzászólni, hogy mivel kosarazom, a bokaszalagjaim olykor-olykor rakoncátlankodnak, nagyon kinyúltak, és folyamatosan kibicsaklom.
Történt már velem, hogy egy fájósbokás periódusban mentem el 1 hétre síelni, és csodák csodájára az 1 hét merev bakancs helyre tette a lábamat, mintha 2 hónapig pihentettem volna.
Ezekután az én tanácsom az, hogy a síelés úgymond "félig gipszben" állapotot modellez, és csak jót mondhatok róla.
Persze a szalagszakadás más tészta, de ki tudja?
Jó síelést
rubino
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2006.01.18. 14:43
Sziasztok!
Hasonló helyzet, részleges bokaszalag szakadás, pont szilveszter éjjelén. Ráadásul 3 hétre rá, azaz pár nap múlva megyünk síelni.
Ma megyek vele ortopéd orvoshoz, kiderül mi lesz.
Addig is egy oldal ahol találhattok bokarögzítőket:
http://www.thuasne.hu/index.php?pid=termekkat&katID=1&alkatID=6
Jó síelést mindenkinek
indisí
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.01.31. 03:45
Kedves M H!
Tavaly télen fallabdázás közben elszakadt az achilles-in a jobb lábamban, de szerencsére már a síelések után.Én sem tudtam ,hogy mi lesz, tudok majd síelni vagy nem, de a doki megnyugtatott, hogy, ha nem versenyszerüen sportolok akkor mehet.
Természetesen a két sérülés nem ugyan olyan, de hasonló.
Nem használtam semmilyen kötést vagy fáslit és nem okozott semmilyen gondot, talán azért mert a sícipő keményen tartja a lábat.Szerintem nálad is hasonló lesz a helyzet, tehát síelésre felkészülni és start.
Sok, sikeres síelést kívánok:Indi
Masoj Hunette
8 élménybeszámolót írt
8
21 éve tag
2004.01.31. 22:09
Sziasztok!

Ősszel volt egy részleges bokaszalagszakadásom. Azóta már több mint három hónap eltelt. Ma csúsztam egyet a Normafán. Még néha belenyilalt a fájdalom, de nem volt vészes, egész simán lejöttem, bár kicsit visszafogottan. Mi tapasztalatotok, mennyire lehet ezzel a későbbiekben síelni? A doki akár már december közepén engedett volna síelni, de akkor még nem mertem lécre állni.
Esetleg vmi jó rögzítési megoldást tudtok (a fáslin kívül)?

Masoj Hunette
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.