Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

SOS segítségkérés - HEAD Xenon vagy Fischer RX ?

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
davidpeter
139 élménybeszámolót írt
139
17 éve tag
2008.10.10. 23:24
85 kiló vagyok, 184 centi és a te tudásszinteden egy Fischer RX6-ot vásároltam (bár én 170 centis kiadásban). Mai napig legjobb választásom volt, csak ajánlani tudom minden szempontból! Szerintem a rádiusza nagyobb a 165-ösnek is mint 13, de tök mindegy, a lényeg, hogy jól hasít a járgány és még kanyarodni is könnyű (imádtam vele buckák közt menni és a legnagyobb mért sebességem 85 volt. na ott már szitált kissé).
A Head lécet nem ismerem, de pont ezt a típusú Fischert csak szívből ajánlani tudom!
egy szépséghibája van: a felülete olyan (műanyag apró bordák vannak rajta) hogy a legkisebb karc is kilométerekről látszik rajta, de ez max egy eladást zavarna.
Most már sokkal jobban síelek és egy Atomic GS 10-et vettem, az RX meg a tesómé lett, de a szívemhez közelebb van. Nagyon sokáig tart "kinőni", haladóbb kategóriában sem fogod kevésnek érezni.

Talán nem írtam túl hosszan de remélem meggyőztelek :-)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2008.10.10. 21:12
Hát, azt kell mondanom, hogy nagyjából azonos szintű lécekről van szó, de szerintem a magasságodhoz inkább a 165ös Fischer passzol jobban.
Johnny_Korn
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.10.10. 19:09
Sziasztok!

"First minute" árakon tudnék most venni HEAD Xenon Xi 5.0 (170 cm, R14,9) vagy Fischer RX 6-os (165 cm R kb. 13) léceket. (Mindkettő kifutó(tt) modell)

Én 182 cm magas vagyok, súlyom 85 kg, sítudásom alsó-közepes (a fekete és a durva piros pályákat inkább még kihagyom)

Kérlek benneteket, hogy segítsetek dönteni a két léc között! SOS válasz kellene, néhány napon belül döntenem kell! Előre is köszi!

Johnny
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.