Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

SOS segítségkérés - HEAD Xenon vagy Fischer RX ?

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
davidpeter
139 élménybeszámolót írt
139
17 éve tag
2008.10.10. 23:24
85 kiló vagyok, 184 centi és a te tudásszinteden egy Fischer RX6-ot vásároltam (bár én 170 centis kiadásban). Mai napig legjobb választásom volt, csak ajánlani tudom minden szempontból! Szerintem a rádiusza nagyobb a 165-ösnek is mint 13, de tök mindegy, a lényeg, hogy jól hasít a járgány és még kanyarodni is könnyű (imádtam vele buckák közt menni és a legnagyobb mért sebességem 85 volt. na ott már szitált kissé).
A Head lécet nem ismerem, de pont ezt a típusú Fischert csak szívből ajánlani tudom!
egy szépséghibája van: a felülete olyan (műanyag apró bordák vannak rajta) hogy a legkisebb karc is kilométerekről látszik rajta, de ez max egy eladást zavarna.
Most már sokkal jobban síelek és egy Atomic GS 10-et vettem, az RX meg a tesómé lett, de a szívemhez közelebb van. Nagyon sokáig tart "kinőni", haladóbb kategóriában sem fogod kevésnek érezni.

Talán nem írtam túl hosszan de remélem meggyőztelek :-)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2008.10.10. 21:12
Hát, azt kell mondanom, hogy nagyjából azonos szintű lécekről van szó, de szerintem a magasságodhoz inkább a 165ös Fischer passzol jobban.
Johnny_Korn
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.10.10. 19:09
Sziasztok!

"First minute" árakon tudnék most venni HEAD Xenon Xi 5.0 (170 cm, R14,9) vagy Fischer RX 6-os (165 cm R kb. 13) léceket. (Mindkettő kifutó(tt) modell)

Én 182 cm magas vagyok, súlyom 85 kg, sítudásom alsó-közepes (a fekete és a durva piros pályákat inkább még kihagyom)

Kérlek benneteket, hogy segítsetek dönteni a két léc között! SOS válasz kellene, néhány napon belül döntenem kell! Előre is köszi!

Johnny
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.