Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síszemüveg cserelencse - SMITH

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.02.08. 21:54
Jelentem a Platinum Mirror is tökéletes volt. Szikrázó nap 0 felhő és gyönyörű szürkésre festette az eget míg a hónak valami rózsaszínesebb árnyalatot adott + gyönyörű kontrasztok... Mindenkinek csak ajánlom

felhős időben is elég jól bírta de amikor havazott inkább váltottam a Gold mirror-ra :)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.20. 16:46
jelentem, bevált tökéletesen:) bár ma nem is voltak túl szélsőséges körülmények Visegrádon.
klassz kontrasztot ad, ez biztos, és nem is párásodik;)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.01.20. 13:31
Biztosan b fog... :D Lht érdemes lenne egy E-Bay és társai sícucc vásárlós topic... biztosan sokan nézik csak nem merik :)

Én majd leírom milyen a platinum mirror napsütésban ha lesz olyan Stubai-on
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.18. 22:19
nekem is megérkezett az ebay-ről rendelt szemüvegem, épp ma kaptam a kezembe. és nem csalódtam:) teljesen új állapotban van, ahogy ígérték és még az én relatíve kis arcomra is klasszul illeszkedik. kedden felavatom, remélem beválik élesben is és bebizonyítja hogy legalább olyan praktikus mint amilyen szép:)
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.01.18. 21:35
Sziasztok

Köszi azóta a K2-ben rendeltem és meg is érkezett...
Platinum Mirror lett a választás uh jó a tanács :D:D:D
Egyébként a kiszolgálás minősége annyira magas volt, hogy hirtelen azt hittem már Ausztriában vagyok... (pedig tavaly nagyon rossz élményem volt velük)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.07. 02:09
remélem még nem késtem le nagyon a témáról...

ha smith akkor napos időre szerintem platinum mirror. bár a smith lencsék amolyan minden időre jó lencsék általában:) a fény elnyelő képességét kell nézni (ezt sok esetben a lencse nevében lévő szám jelzi)

ilyen sí kiegészítő felszereléseket egyébként jó áron lehet kapni ebay-en. csak ajánlani tudom:)
most vettem egy smith anthem RC36 szemüveget teljesen új, 8000 Ft volt. ha megérkezik kiderül tényleg olyan szép és jó-e mint amilyennek látszik. majd beszámolok róla:)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2008.10.18. 17:10
oakley lencsében a fire iridium sztem a legjobb, zöldes-kékes árnyalatúra festi a havat, egyszer csúsztam ilyen lencsével, azóta ilyet szeretnék a szemcsimbe (csak még nem jött össze, mert húzós az ára :)) nem tudom, hogy a smithben melyik felelhet meg ennek, de sokkal jobban bejött mint a fekete, narancssárga tükrös lencsék, a nagy fényben.
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.10.18. 16:35
Köszönöm az infokat! :D
Esetleg valami vélemény, hogy napos időre, melyik lencse a legjobb? Én ilyen mirror-os cuccokat gondoltam...
levibaba
9 élménybeszámolót írt
9
18 éve tag
2008.10.17. 11:14
ezen a számon szerintem segíteni fognak Neked:
http://www.smithsport.hu/page002.html
itt meg a partnerek listája:
http://www.smithsport.hu/page004.html
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2008.10.16. 18:58
Az Alpesi Club, üzlete és a K2 üzlete is forgalmazza a Smith szemüvegeket.
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.10.16. 16:58
Sziasztok

Van egy SMITH Prodigy síszemüvegem, és szeretnék hozzá új lencsét venni. Nem tudjátok, hogy itthon hol lehet kapni? Interneten sehol sem találok, és nem szeretném feleslegesen körbejárni a boltokat, hogy hátha van vagy tudnak szerezni.

Köszi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.