Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Meex / Snowattack

ÜZENETEK (36)Időben csökkenő Időben csökkenő
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2009.02.28. 17:19
ennyi keresztben fekvő eső kellő embert még sípályán egyszerre nem láttam!

a hétvégére már jelentős számú törött kezű, szakadt szalagú honfitársat lehetett látni!

a 60 cm frisshóban meg jól mutattak a 10 cm tűsarkúban a miniszoknyás lányok

vicess bulik - csak az ciki volt, hogy red bull vodka árát az megemelték a hét közben :-)

de 9-re mindig ott voltunk nyitásra 11-ig jókat lehet menni, limitált ember számmal -grande szűzhő

délután agyonra strapált pályák honnfitársaink jelegzetes sielési és bordozási tudása hatására, amit párnap után már a ratrakok sem bírtak 100 %-asan eltüntetni

jó volt még a sí tesztek én salomon-t tesztelgettem jók voltak meg kedves emberek a sátrukban

de vicessek voltak azon honfitársaink akik még soha nem láttak hegyet, talán ragadt rájjuk valami nem csak a koksz a buli meg a fanta
Bingo982
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2009.02.27. 18:13
Kíváncsi lennék én is a beszámolókra.
Gondolom volt olyan is akinek nagyon tetszett (sokszor belehetett rúgni,síelés csak másodlagos volt,illetve olyan is aki soha többet velük.)
Aki volt velük írhatna pár sort hogy milyennek találta a túrát.
Köszi.G.
admin2
478 élménybeszámolót írt
478
Moderátor
2009.02.26. 11:01
Na, lezajlott a fesztivál, és felkerült hozzánk is a MEEX beszámolója:
https://sielok.hu/rovat/elmenybeszamolo/cikk/fundango-snowattack-fesztival/
Várjuk olvasóink élményeit is!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2008.12.03. 10:16
Sok embernek /fórumozónak/ feltünt már, csak végig kellene olvasni a topicot elejétől a végéig...
Genetic
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.12.02. 22:50
csak nekem tunt fel hogy az ide beirok 95% a 1 meg 2 hozzaszolassal rendelkezik? sztem az elso 2 post utan egy nagy kamu es manipulacio az egesz topik
Legolas
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.12.01. 00:26
Amennyiben valahol egy embert vagy többet, vagy ebben az esetben egy csapatot kritika ér, arról joga van tudomást szerezni és megvédeni magát. Ez történt most is. A Meex tudomást szerzett arról, hogy a háttérben néhány gyerek megpróbál fontoskodni. Mivel egy összetartó csapatról van szó, gyorsan híre ment a dolognak, és a tagok rögtön siettek csapatuk segítségére. Ennyit a sok friss reg-es emberkéről. Kiderült az igazság, tisztázódott a dolog. Én most megyek először a Meex-el síelni, nagyon várom már...
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2008.11.26. 12:05
Helló Mindenki!

Örömmel és jókedvvel olvasom végig ezt a topicot :)

Én nem szándékozom a MEEX-el menni, mert egy síelés alkalmával más igényeim vannak (természetesen a fergeteges bulik és a fikagyártás szerves része az életemnek, fiziológiai szükségletem!).

Ha nem síelésről lenne szó biztosan csatlakoznék a 3000 emberhez!

Nem ismerem őket, nincs személyes tapasztalatom, de megbízható forrásokból sokat hallottam róluk (jót is/rosszat is)! Csak GRATULÁLNI tudok nekik, mert mertek nagyot álmodni és úgy látszik sikerül megvalósítaniuk!

Sok sikert kívánok a MEEXTEAMnek, és ELISMERÉSEM az eddig elért teljesítményetekhez és sikereitekhez!!!

Várom minden újonnan (és régi) regisztrálótól az élménybeszámolókat, lehet kedvet kapok hozzá a következő idényben :)!
laca85
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2008.11.26. 00:33
de beindult itt a "gerilla marketing" :), nincs ezzel baj, csak tényleg kicsit feltűnő a sok friss reg. egyetlen hozzáoszlással.
koma87
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2008.11.25. 23:20
Nem tudom mit jelent Nektek a negatív kampány, de ha a regisztráláson túl vettétek volna a fáradságot, hogy elolvassátok a hozzászólásokat, rájöttetek volna, hogy a legtöbben dícsérték a meex-et. Aki pedig ócsárolta az is nyugodtan megteheti, mert ez egy fórum...
Mindenesetre én befizettem az előleget és már várom a februárt :) a tapasztaltakat meg majd megírom ide.
partycamp_team
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.11.25. 20:54
Kedves Mindenki!

A mai napon fülünkbe jutott, hogy a sielok.hu fórumán elkezdődött egy negatív kampány a meex ellen, amivel minket is megvádoltak. Tisztázni szeretnénk ezt a kérdést. Teljességgel tudatában vagyunk, hogy milyen fokú szervezést és odafigyelést igényel egy ilyen volumenű túra leszervezése, ezért mi lennénk az utolsók akik kritikával illetnénk a társaságot. Természetesen mindig csúszhatnak be bakik, de a srácok mindig legjobb tudásuk szerint teszik a dolgukat. Annak a néhány embernek, akiknek nem tetszett az adott túra, természetesen hangot adhat a véleményüknek, de kultúrált keretek között, lehetőleg építő jelleggel. Amennyiben ez nem sikerül, nem marad más hátra, mint megpróbálkozni, a meex-es és partycamp-es túráknál jobbat szervezni. A lehetőség mindenki számára megvan, a munkaigénye utóbb fog kiderülni...

partycamp.hu
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2008.11.24. 22:09
más ha valaki nem csak a buliban akkarna vilogni van egy eladó szűzhó sím:
188 cm középen 101 mm twintip Salomon Gun tavalyi S16-os kötéssel
ár 87 e ft
visit: http://www.salomonfreeski.com és olyat lehet ezzel csinálni :-)
és utána esti tutti
18 a piros karikában
Nando
95 élménybeszámolót írt
95
17 éve tag
2008.11.22. 09:34
A lenyeg, ne vegyetek semmit szemelyesre es csak a tapasztalataitokat es velemenyeteket mondjatok el. Ugyis egyik se objektiv, mivel emberek vagyunk.

Nincs is semmi gond szerintem evvel. Es talan a meex-es kollegak orulnek is a kis ingyen hirveresnek :)
Moi
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2008.11.21. 18:54
Kösz Kutyahazi

Sajnos úgy tűnik az éritettek küldtek gyorsan egy köremailt barátaiknak, hogy szóljanak hozzá a témához.

Ez lett az eredménye... Remélem hamar leveszik a topikot.

Meex-et barátairól...
Naturelle
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2008.11.21. 18:13
Hivatalos Információs oldal Puy Saint Vincent-ről, MAGYARUL:

http://www.naturelle.hu/puyhu/
kutyahazi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2008.11.21. 16:24
Moi,
Maximális egyetértéssel felsorakozom a véleményed mellé.

Lehetőleg valaki még írjon egy "bevállalós csajok ide" hozzászólást, aztán mehet az egész topic végre a szemétbe, ahova való..

Ámberek.
Egymást/mást/akármit fikázni menjetek máshova.
Hadd maradjon már meg ez a fórum olyannak, amilyen a sielés maga: tisztának.
vencsike
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.11.21. 14:51
Üdv mindenkinek!

Beszarás,hogy egyesek nem bírnak magukkal.
Kezdeném "feri barátunkkal"..pfff...ember térj már magadhoz...ha ennyire gáznak tartod a meexet akkor minek foglalkozol velük és hozol létre egy topicot...valószínüleg nem bírod feldolgozni,a téged ért sérelmeket,de könyörgöm ez egy sítábor ha nem tetszett akkor menj más céggel síelni!
Szerintem normális ember így gondolkozik...
A "cc" nevü felhasználónak meg azt üzenném,hogy szerintem meg pont te vagy az az ember aki valamelyik konkurens cég képviseletében írtél a topic-ba!!!

Én idén (gyengébbeknek mondom 2008-ban) voltam Meex-el Gerlitzenbe és életem legjobb bulija és sítábora volt egyben.
Nekem semmi problémám nem volt az úton így nem tudok arról véleményt mondani,hogy mi lett volna ha van és hogy reagáltak volna a szervezők...Különben is a szervezők is emberek és ha netán 22 órányi rohangálás és szervezgetés után elszívnak egy cigit vagy isznak egy pohár sört vagy valamit azért hogy a következő 20-22 akár 24 órában is tudják nyalni a tömeg seggét (már bocsi) akkor szerintem ezzel bazira nincs gáz!
Egy ilyen tábor megszervezése bazi sok feladattal jár...de "feri" ha neked jobban menne akkor indíts egy céget...vagy netán már van ilyened???

1 szó , mint 100...Én rengeteg élménnyel,baráttal gazdagodtam és ezt köszönöm a MEEX-nek!
Csak így tovább én ott leszek a SNOWATTACk-en...

puszedli
Moi
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2008.11.21. 01:20
Urak és hölgyek

Ennyi primitív hozzászólást összesen nem látott még az összes topik.

Hálás lenne az egész sítársadalom, ha nem az egyetlen használható síelős fórumon hirdetnétek az esti beb...ást. Még ha ars poetikátok ezt is kívánja.

Előre is köszöni Néktek a háromezeregyedik.
Korneth Papi
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.11.20. 20:08
Üdv Korneth Papi vagyok a tukánklánból!!!!
MI MEGJÁRTUK GERLITZEN-T, és úgy maradtunk...
idén is frissítjük a hatását, de most a Snowattack mutánsával!
:-D
David_P
104 élménybeszámolót írt
104
15 éve tag
2008.11.20. 17:27
Tsövi gyerekek, naggyon jó partyt östére:) Üdv.: Dave
superG
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
2008.11.20. 15:32
Sziasztok
Bocs ha valakinek belemásztam az érzéseimbe, én csak azt meséltem el, amiket én éltem át, amiket velem osztottak meg. Nem állt szándékomban lehúzni a meexet, mert ha nagyon szarul csinálnák, úgysem lennének már a piacon. Meg amúgy is szerintem semmi gond azzal, ha valaki a rossz élményeit is leírja egy ilyen fórumban, mivel a sztárolás úgyis megy.:) Én nem velük megyek, mert a tavalyi társaság bevállt, másrészt a 3000 embert kicsit azért soknak találom, főleg Franciaországban, akik azért nem igazán szeretik a magyarokat. Annál inkább a rendőröket rájuk küldeni.:)Na mindegy. Természetesen mindenkinek jó havat és mégjobb bulikat kívánok, mindegy, hogy kivel utazik.:)
SuperG
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.